Inhumans – nowy plakat najsłodszej postaci z serialu!

Twórcy Inhumans wypuścili na światło dzienne plakat z ulubieńcem fanów komiksu – Lockjawem. Lockjaw to poczciwy pies, który rozmiarami przypomina bardziej niedźwiedzia z możliwością teleportacji. Mimo że grupa Inhumans nie jest zbyt znana w naszym kraju, to plakat ze słodkim buldogiem może przyciągnąć parę osób przed ekrany. Mnie na pewno! Zobacz również: Promocja Inhumans trwa – dostaliśmy nowy plakat! Kto na nim jest?

 

Inhumans po opublikowanych zwiastunach nie nastraja nas pozytywnie, ale jak to mówią – nie należy oceniać książki po okładce. Na pewno damy Wam znać, co sądzimy o serialu!  

Opis: Po tym, jak Królewska Rodzina Inhumans rozdziela się po wojskowym zamachu, jej członkom ledwo udaje się uciec na Hawaje, gdzie wkrótce okaże się, że nie walczą tylko o swoje życie, ale też istnieje planety.

Inhumans to rasa nadludzi, z różnorodnymi i wyjątkowo unikatowymi mocami, wprowadzona do świata komiksów Marvela przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego w 1965 roku. Od tamtej pory systematycznie zyskiwali rozgłos, aby w końcu znaleźć się w gronie najpopularniejszych i najbardziej ikonicznych postaci Uniwersum Marvela. Serial The Inhumans odkryje przed nami nigdy wcześniej nie opowiedzianą, epicką historię Black Bolta i jego królewskiej rodziny.

Obsada: Anson Mount – Black Bolt, Serinda Swan – Medusa, Iwan Rheon – Maximus the Mad, Ken Leung – Karnak, Eme Ikwuakor – Gorgon, Isabelle Cornish – Crystal, Mike Moh – Triton, Sonya Balmores – Auran i Ellen Woglom w tajemniczej roli.

Showrunnerem serialu jest Scott Buck. W gronie producentów znajdują się m.in. Jeph Loeb i Jim Chory. Pierwsze dwa odcinki serialu wyreżyserowane przez Roela Reine pokazywane będą na ekranach kin IMAX przez dwa tygodnie, począwszy od 1 września. Telewizyjny debiut The Inhumans nastąpi 26 września 2017 roku na stacji ABC. Łącznie pierwszy sezon serialu będzie składać się z ośmiu odcinków.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 

Stały współpracownik

Czytelnik komiksów, pasjonat sztuki i fan dobrej rozrywki. Od filmów po gry, popkulturowy geek.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?