Żeński Joker ujawniony na nowych zdjęciach z serialu “Gotham”!

Podczas pierwszego sezonu, przedstawiono widzom bohatera imieniem Jerome (Cameron Monaghan), którego wielu podejrzewało o późniejsze przeistoczenie się w Jokera. Ostatni występ tej postaci nastąpił jednak już w trzecim odcinku drugiego sezonu, zatytułowanym “The Last Laugh“. Producenci potwierdzili później jednak, że postać ta mogłaby zainspirować innego bohatera do stania się prawdziwym Jokerem. Od tamtej pory krążą pogłoski, jakoby ikoniczny złoczyńca miał być kobietą. Dzięki zdjęciom z czternastego odcinka drugiego sezonu, zatytułowanego “The Ball of Mud and Meannness“, możemy zobaczyć, być może, przyszłego serialowego Jokera. W rolę tę wcieli się Lori Petty.

Nie ma jednak potwierdzenia, że bohaterka grana przez Petty na pewno jest owym Jokerem. W obsadzie wspomnianego odcinka na IMDB, jej postać nazwana jest “Jeri”. Jej ubiór i osobliwa prezencja potwierdzać mogą dotychczasowe przypuszczenia. Premiera odcinka nastąpi 14 marca. Dopiero wtedy rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości.

Twórca serialu Bruno Heller nie wyklucza zamiany płci. Zważywszy na nadchodzący występ Jareda Leto w “Legionie samobójców” (polska premiera 12 sierpnia 2016), mogłoby być to dobre posunięcie. Sam Heller podczas jednego z październikowych wywiadów przyznał, że jest to jak najbardziej dopuszczalne i że nic dla ekipy serialu nie jest niemożliwe. “Nic nie jest dla nas na tyle dziwaczne lub szokujące, byśmy nie mogli tego rozważyć” powiedział.

Poniżej znajdziecie wspomniane wcześniej zdjęcia:

jokergotham

jokergotham2

jokergotham3

 

Jak podoba Wam się ten pomysł? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: Hollywood Reporter

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?