Będzie 5 sezon “House of Cards”!

Po premierze 4. sezonu “HoC” fani nie potrafią doczekać się już kontynuacji historii Franka Underwooda. Wszystkim miłośnikom serialu, którzy zadają sobie pytanie: Czy będzie 5. sezon “House of Cards”? przypominamy: TAK! 

Niepokoi nas jednak fakt, że w produkcje kolejnych odcinków nie będzie zaangażowany twórca serialu Beau Willimon, który jak twierdzi “The Hollywood Reporter” chcę zająć się pisaniem swojej autorskiej sztuki. Data premiery 5. sezonu House of Cards” nie została jeszcze podana. Na pewno odbędzie się jednak w 2017 roku!

Zobacz również: “House of Cards” – zapowiedź 4. sezonu hitu Netfliksa

“House of Cards” jest amerykańską wersją brytyjskiego odpowiednika. Głównym bohaterem jest Fracis Underwood (Kevin Spacey), który pozbawiony obiecanego stanowiska Sekretarza Stanu postanawia zemścić się na prezydencie i za sprawą intryg oraz manipulacji odebrać mu urząd. We wszystkim pomaga mu jego żona Claire (Robin Wright). W obsadzie znaleźli się również: Kate Mara, Michael Kelly, Mahershala Ali, Molly Parker. 

Źródło: The Hollywood Reporter | Ilustracja pełnego tekstu: Netflix

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?