“Jordana Brewster” dołącza do obsady telewizyjnej “Zabójczej broni”!

Nadchodząca wielkimi krokami telewizyjna seria stacji FOX pt. “Lethal Weapon”, która zostanie oparta na niezwykle popularnej i przezabawnej sadze opatrzonej szyldem “Zabójcza broń”, powiększyła niedawno swoją obsadę o kolejną aktorkę. Tym razem wybranką jest Jordana Brewster (seria “Szybcy i wściekli”). Rzeczona aktorka zagra w serialu panią doktor Maureen “Mo” Cahill. Według różnych źródeł bohaterka jest negocjatorką z LAPD (departament policji w mieście Los Angeles), która zajmuje się sprawami związanymi z zakładnikami, jak również terapeutką zespołu, a w szczególności Riggsa (postać nie została jeszcze obsadzona). Tymczasem Damon Wayans Sr. podpisał niedawno kontrakt z rzeczoną na początku newsa stacją i odegra w jej serialu detektywa Rogera Murtaugh.

Zabójcza broń 2

Producentem serialu jest wytwórnia Warner Bros. Pictures. Telewizyjna wersja “Zabójczej broni” podąża śladami Martina Riggsa, byłego oficera Navy SEAL, a obecnie piekielnie dobrego policjanta, który przeprowadza się z Texasu do Los Angeles po tragicznej śmierci żony i synka. Podejmując próbę odbudowania sobie życia, bohater kończy z zupełnie nowym partnerem – Rogerem Murtaugh. Czarnoskóry detektyw, który akurat doszedł do siebie po niedawnym zawale, pragnie zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzić w miarę spokojne życie, co okaże się wręcz niemożliwe przy jego szalonym koledze po fachu.

Pilot serialu “Lethal Weapon” napisze Matt Miller. Producentami wykonawczymi obrazu są: Dan Lin, Jennifer Gwartz oraz wspomniany powyżej scenarzysta.

Warto też dodać, że liczne raporty dają jednoznacznie do zrozumienia, iż twórcy oryginału nie wezmą udziału w tworzeniu telewizyjnej serii. Mowa tutaj o reżyserze Richardzie Donnerze i scenarzyście Shanie Blacku. Mimo to obaj udzielili rebootowi swojego błogosławieństwa.

Zabójcza broń 1

Kinowy pierwowzór zadebiutował na srebrnych ekranach w 1987 roku i doczekał się aż trzech kontynuacji.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?