Marvel’s Inhumans w polskich kinach IMAX!

Już 1, 2 i 3 września, tylko w kinach IMAX® odbędą się pokazy specjalne pierwszych odcinków Marvel’s Inhumans. To pierwsza seria telewizyjna, której pierwsze dwa odcinki zostały nakręcone kamerami IMAX i pierwszy w historii serial, który będzie miał swój debiut w kinach IMAX.

 Zobacz również: The Inhumans – nowy zwiastun serialu 

Serial powstał na podstawie słynnego komiksu Stana Lee i Jacka Kirby’ego z 1965 roku o Inhumans – rasie superludzi z wyjątkowymi mocami. Zobaczymy epicką historię Blacka Bolta – enigmatycznego króla rodu Inhumans, który posiada tak potężny głos, że nawet jego szept może zniszczyć całe miasto. Gdy królewska rodzina Inhumans zostaje rozbita w wyniku wojskowego zamachu stanu, jej członkowie uciekają na Hawaje. Ich zaskakujące interakcje z naturą i ludzkością mogą ocalić nie tylko ich, ale i całą Ziemię…

Marvel’s Inhumans składa się z ośmiu odcinków, a skrócone wersje dwóch pierwszych zostaną pokazane już 1, 2 i 3 września tylko w kinach IMAX w całej Polsce. Seans potrwa ok 70 minut. 

Nowoczesna technologia IMAX gwarantuje niezwykłe doświadczenie zanurzenia się w filmowej rzeczywistości i odczuwania kompletnie innych emocji niż w standardowym kinie. W IMAX widać więcej, głębiej i wyraźniej. Krystalicznie czysty obraz wyświetlany na gigantycznym, panoramicznym ekranie i wysoka jakość cyfrowego dźwięku powoduje, że widzowie mają wrażenie, że przenoszą się w sam środek akcji i uczestniczą w wydarzeniach pokazanych na ekranie.

Źródło: Info prasowe / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?