“Dirty Dancing” – gwiazda “Modern Family” w roli Lisy!

Sarah Hyland, która jest znana przede wszystkim z roli w serialu komediowym, “Modern Family”, dołączyła do obsady remake’u “Dirty Dancing”. Aktorka wcieli się w postać Lisy Houseman, czyli siostry Baby. W oryginale zagrała ją Jane Brucker. 

Zobacz również: Nicole Scherzinger jako Penny w remake’u filmu “Dirty Dancing”!

Tym samym Hyland dołącza do Nicole Sherzinger, która zagra Penny, czyli taneczną partnerkę Johnny’ego. W rolę amanta wcieli się Colt Prattes  (postać w pierwowzorze odegrał Patrick Swayze. Aktor znany jest przede wszystkim z teledysku do utworu wokalistki P!nk pt. “Try”, w którym wraz z nadmienioną piosenkarką popisuje się nietuzinkowymi zdolnościami tanecznymi. Oprócz niego, na ekranie zobaczymy również Abigail Breslin (“Scream Queens”, “Połączenie”) oraz Debrę Messing (“Tajemnice Laury,” “Will i Grace”). Pierwsza z pań wystąpi w roli Baby Houseman (w oryginale zagrała ją Jennifer Grey), druga zaś wcieli się w jej matkę – Marjorie. Podobnie jak w pierwowzorze, akcja filmu będzie się toczyć we wczesnych latach 60. XX wieku. Film opowie historię młodej dziewczyny, która podczas pobytu w ekskluzywnym resorcie wypoczynkowym pozna charyzmatycznego instruktora tańca. Spotkanie powyższej pary zaowocuje płomiennym romansem.

Telewizyjny obraz stacji ABC będzie trwać trzy godziny. Producentami wykonawczymi filmu są Allison Shearmur i Eleanor Bergstein. Warto też wspomnieć, że ostatnia z pań napisała scenariusz do pierwowzoru. Z kolei za podkład muzyczny i udźwiękowienie odpowiedzialni będą Adam Anders i Peer Astrom. Funkcję scenarzystki powierzono natomiast Jessice Sharzer. Obraz na podstawie sporządzonego przez nią tekstu wyreżyseruje Wayne Blair, a choreografię ułoży Andy Blankenbuehler.

źródło: tvline.com/ ilustracja wprowadzenia: Shutterstock

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?