Inhumans – oficjalny zwiastun serialu od Marvela!

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Marvel Television oraz stacja telewizyjna ABC opublikowały oficjalny zwiastun serialu Inhumans. Produkcja zaliczy swój debiut 1 września 2017 roku w kinach IMAX, a następnie 29 wrzesnia 2017 roku w stacji ABC. Sprawdźcie sami poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=1sYF1SXcWqQ

Zobacz również: The Inhumans – bohaterowie na plakacie serialu Marvela. Nowa data telewizyjnej premiery

Opis: Po tym, jak Królewska Rodzina Inhumans rozdziela się po wojskowym zamachu, jej członkom ledwo udaje się uciec na Hawaje, gdzie wkrótce okaże się, że nie walczą tylko o swoje życie, ale też istnieje planety.

Inhumans to rasa nadludzi, z różnorodnymi i wyjątkowo unikatowymi mocami, wprowadzona do świata komiksów Marvela przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego w 1965 roku. Od tamtej pory systematycznie zyskiwali rozgłos, aby w końcu znaleźć się w gronie najpopularniejszych i najbardziej ikonicznych postaci Uniwersum Marvela. Serial Inhumans odkryje przed nami nigdy wcześniej nie opowiedzianą, epicką historię Black Bolta i jego królewskiej rodziny.

Obsada: Anson Mount – Black Bolt, Serinda Swan – Medusa, Iwan Rheon – Maximus the Mad, Ken Leung – Karnak, Eme Ikwuakor – Gorgon, Isabelle Cornish – Crystal, Mike Moh – Triton, Sonya Balmores – Auran i Ellen Woglom w tajemniczej roli.

Showrunnerem serialu jest Scott Buck. W gronie producentów znajdują się m.in. Jeph Loeb i Jim Chory. Pierwsze dwa odcinki serialu wyreżyserowane przez Roela Reine pokazywane będą na ekranach kin IMAX przez dwa tygodnie, począwszy od 1 września. Telewizyjny debiut Inhumans nastąpi 29 września 2017 roku na stacji ABC. Łącznie pierwszy sezon serialu będzie składać się z ośmiu odcinków.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?