Inhumans – nowy teaser serialu Marvela! Zwiastun w czwartek!

Czas na kolejny materiał promocyjny nowego serialu Marvela The Inhumans. Zobaczcie nowy teaser! Pełny zwiastun już w czwartek! Pierwsze dwa odcinki, wyreżyserowane przez Roela Reine, pokazywane będą na ekranach kin IMAX przez dwa tygodnie, począwszy od 1 września. Z kolei telewizyjny debiut The Inhumans nastąpi na stacji ABC, trzy dni później niż to pierwotnie zakładano, czyli 29 września 2017 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=sMJFqeXJ0ig

Zobacz również: The Inhumans – ogromny pies Lockjaw w pierwszych zapowiedziach serialu

Opis: Po tym, jak Królewska Rodzina Inhumans rozdziela się po wojskowym zamachu, jej członkom ledwo udaje się uciec na Hawaje, gdzie wkrótce okaże się, że nie walczą tylko o swoje życie, ale też istnieje planety.

Inhumans to rasa nadludzi, z różnorodnymi i wyjątkowo unikatowymi mocami, wprowadzona do świata komiksów Marvela przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego w 1965 roku. Od tamtej pory systematycznie zyskiwali rozgłos, aby w końcu znaleźć się w gronie najpopularniejszych i najbardziej ikonicznych postaci Uniwersum Marvela. Serial The Inhumans odkryje przed nami nigdy wcześniej nie opowiedzianą, epicką historię Black Bolta i jego królewskiej rodziny.

Obsada: Anson Mount – Black Bolt, Serinda Swan – Medusa, Iwan Rheon – Maximus the Mad, Ken Leung – Karnak, Eme Ikwuakor – Gorgon, Isabelle Cornish – Crystal, Mike Moh – Triton, Sonya Balmores – Auran i Ellen Woglom w tajemniczej roli.

Showrunnerem serialu jest Scott Buck. W gronie producentów znajdują się m.in. Jeph Loeb i Jim Chory.  Pierwszy sezon serialu będzie składać się z ośmiu odcinków.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?