Program TV – Hancock, Ojciec chrzestny i Jackass 2 dziś w telewizji! (poniedziałek 26.06.2017)

Zapraszam do przeglądu dzisiejszego programu TV. Dzisiaj znajdziecie w nim jeden z najsłynniejszych filmów w historii, parodię przeróżnych hitów filmowych czy solidny film superbohaterski z Willem Smithem w roli głównej.

Hancock

20.05 Polsat

Sensacyjny, USA, 92 min, premiera PL: 2008
Reżyseria: Peter Berg
Obsada: Will Smith, Charlize Theron, Jason Bateman

Opis dystrybutora: Will Smith wciela się w postać sarkastycznego, ciężko pracującego i nierozumianego super bohatera, który stracił szacunek opinii publicznej. Kiedy Hancock, pod wpływem publicysty-idealisty Raya Embreya godzi się na całkowitą przemianę, jego życie i reputacja odradzają się z popiołów. Wszystko wydaje się być w należytym porządku… do czasu, kiedy Hancock spotyka kobietę o podobnych do jego zdolnościach, i która posiada klucz do jego tajemniczej przeszłości.

https://www.youtube.com/watch?v=SkX1VuXLRSc


Ojciec chrzestny

22.00 Paramount

Dramat sensacyjny, USA, 175 min, premiera: 1972
Reżyseria: Francis Ford Copolla
Obsada: Marlon Brando, Al Pacino, Diane Keaton, James Caan

Opis dystrybutora: Szczery, brutalny i poruszający portret sycylijskiej rodziny, która desperacko stara się zachować swoje wpływy w pełnej korupcji, oszustw i zdrady powojennej Ameryce. Coppola rozpoczyna swą legendarną trylogię po mistrzowsku balansując, ukazując zarówno prywatne życie rodziny Corleone, jak i ciemne interesy, w jakie jest zaangażowana. Oparty na bestsellerowej powieści Mario Puzo, znakomity film z wielkimi kreacjami Ala Pacino, Jamesa Caana i Roberta Duvalla.

https://www.youtube.com/watch?v=5DO-nDW43Ik


Jackass 2

20:00 Paramount

Komedia , USA, 95 min, premiera: 2006
Reżyseria: Jeff Tremaine
Scenariusz: Jeff Tremaine, Spike Jonze
Obsada: Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O

Opis dystrybutora: Ostrzeżenie: Ukazane w filmie pokazy i sztuczki kaskaderskie zostały wykonane przez profesjonalistów. Nie próbujcie naśladować ich w domu i na zewnątrz. Zapomnijcie o bezpieczeństwie. Zapomnijcie o części pierwszej! Czas na kontynuację filmu nazywanego przez new york times “najbardziej nieustraszoną i wyzwalającą komedią nowoczesnego kina”! cały gang jackass specjalnie dla twojej “przyjemności” zebrał się ponownie, by przełamać kolejne tabu i pójść tam, gdzie żaden z filmowców jeszcze się nie odważył! Jesteś przygotowany na dawkę emocji, która przerazi, obrazi, zniesmaczy i rozśmieszy cię jak żaden inny film?! Kompania jackass łamie kolejne bariery łącząc rozżarzone żelazo z delikatną skóra, ciało 90-latka z duchem młodego zucha i kwintesencję męskości z …. (lepiej zobaczcie sami).

https://www.youtube.com/watch?v=qBZPCE0jr6M


Wielkie kino

20.00 TV Puls

Komedia, USA, 93 min, premiera: 2007
Reżyseria: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Obsada: Kal Penn

Opis dystrybutora:

Parodia największych przebojów kinowych XXI wieku. Podczas wizyty w fabryce czekolady czterej bracia przechodzą przez starą szafę, która prowadzi ich do niezwykłej krainy zwanej “Gnarnią”, gdzie pomagają ekscentrycznemu piratowi i młodemu uczniowi ze szkoły dla czarodziejów pokonać złą czarownicę. 

https://www.youtube.com/watch?v=7Ma8sYIhY80


Źródło: Program TV Onet, opisy dystrybutorów

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?