Netflix przygotowuje nową serię… anime

Netflix wraz z Production I.G. postanowiło utworzyć nową serię anime. “Perfect Bones”, bo tak będzie nazywała się nowa seria, opowiadać będzie historię osadzoną w przyszłości o tworzeniu przez naukowców “perfekcyjnego człowieka” w celu utrzymania pokoju we wszechświecie. Po eksperymentach na dzieciach, wysyłają prawie “nadludzi” na trening… i tu zaczynają się schody, bowiem istnieją organizacje chcące wprowadzić własny porządek.

Za reżyserię będzie odpowiadał Kazuto Nakazawa, znanego chociażby z 3-odcinkowej serii “Parasite Dolls”, a także – dla mniej obeznanych w japońskich animacjach – z animowanej wstawki do “Kill Billa” czy teledysku zespołu Linkin Park “Breaking the habit”.

Production I.G. pracowało wcześniej przy znanych seriach anime “Attack on Titan” czy “Psycho-Pass” oraz najbardziej znanego “Ghost in the Shell”. Możemy więc oczekiwać nowego serialu animowanego na wysokim poziomie.

“Perfect Bones” będzie liczyło 12 odcinków. Będzie pierwszym anime mającym premierę w 190 krajach naraz, jednak nie wiadomo, kiedy to będzie miało miejsce.

 

Źródło: media.netflix.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Korektorka MR. Miłośniczka dobrego filmu, książki, muzyki i Japonii. Nałogowa czytelniczka mang. Na co dzień grammar nazi i studentka prawa.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?