The Inhumans – ogromny pies Lockjaw w pierwszych zapowiedziach serialu!

Premiera The Inhumans od Marvela zbliża się wielkimi krokami, a fani superbohaterskiego uniwersum z każdym dniem stają się coraz bardziej niecierpliwi. Po pierwszej zapowiedzi, w której głównym bohaterem okazał się głos Iwana Rheona (znanego z roli Ramseya Boltona w Grze o Tron), przyszedł czas na kolejny materiał, który pozwala nam spojrzeć na kolejnego bohatera widowiska. A jest nim… ogromny pies Lockjaw!

https://www.youtube.com/watch?v=5rnPNmmj7Dw

Lockjaw służy rodzinie królewskiej jako nietypowy środek transportu. Jest w stanie teleportować się między miejscami i wymiarami. Poza tym jest oczywiście świetnym tropicielem i włada ogromną siłą. Postać zadebiutowała już w 1965 roku w zeszycie Fantastic Four #45. Jego rola w serialu zapewne będzie stanowić wątek humorystyczny. 

Zobacz również: The Inhumans – serial będzie niczym wysokobudżetowy film

Opis: Po tym, jak Królewska Rodzina Inhumans rozdziela się po wojskowym zamachu, jej członkom ledwo udaje się uciec na Hawaje, gdzie wkrótce okaże się, że nie walczą tylko o swoje życie, ale też istnieje planety.

Obsada: Anson Mount – Black Bolt, Serinda Swan – Medusa, Iwan Rheon – Maximus the Mad, Ken Leung – Karnak, Eme Ikwuakor – Gorgon, Isabelle Cornish – Crystal, Mike Moh – Triton, Sonya Balmores – Auran i Ellen Woglom w tajemniczej roli.

Showrunnerem serialu jest Scott Buck. W gronie producentów znajdują się m.in. Jeph Loeb i Jim Chory. Pierwsze dwa odcinki serialu wyreżyserowane przez Roela Reine pokazywane będą na ekranach kin IMAX przez dwa tygodnie, począwszy od 1 września. Telewizyjny debiut The Inhumans nastąpi 26 września 2017 roku na stacji ABC. Łącznie pierwszy sezon serialu będzie składać się z ośmiu odcinków.

Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?