I Love Dick – Kevin Bacon obiektem westchnień w zwiastunie nowego serialu Amazona

Amazon Studios zaprezentowało nowy zwiastun 1. sezonu I love Dick. W rolach głównych zobaczymy Kevina Bacona oraz Kathryn Hahn (Złe mamuśki). Produkcja zadebiutuje na platformie 12 maja. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=a3N38z7fylk

Zobacz również: Amazon wyda na swoje produkcje 4,5 miliarda dolarów!

I Love Dick to serial oparty na powieści autorstwa Chrisa Krause z 1997 roku, o tym samym tytule. Opowiada o nowojorskiej reżyserce o imieniu Chris (Hahn), która tymczasowo przeprowadza się do teksańskiego miasteczka, gdzie jej mąż posiada rezydencję. Pośród ciszy, dzieł sztuki i stepowej przyrody, Chris poznaje sławnego naukowca Dicka (Bacon). Irytująca, lecz urzekająca wymiana zdań z zagadkowym macho rozbudza w bohaterce gwałtowne emocje.

Oprócz wcześniej wspomnianych aktorów w produkcji zobaczymy również: Griffin Dunne, India Menuez, Lly Mojkwu, Roberta Colindrez, Jill Soloway, Sarah Gubbins. Twórczynią produkcji jest Jill Soloway (Transparent).

i love dick poster

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?