“Gra o tron” – zobacz pierwsze plakaty bohaterów produkcji!

Premiera kolejnego rozdziału “Gry o Tron” coraz bliżej, tak więc stacja HBO sukcesywnie ruszyła już z promocją swojego wielkiego widowiska fantasy. Najpierw pojawiły się zdjęcia, potem pierwsza zapowiedź, a teraz dwa plakaty bohaterów. Znajdziecie je poniżej.

Games 1

Games 2

Games 3

Games 4

Games 5

Games 6

Games 7

Games 8

Games 9

Games 10

Games 11

Games 12

Games 13

Games 14

Games 15

Games 16

Games 17

Games 18

Serial oparty jest na cyklu powieściowym autorstwa George’a R.R. Martina pt. “Pieśń lodu i ognia”, a zatem skupia się na przedstawieniu walki o władzę w rozległym i brutalnym królestwie. Produkcja zgarnęła już niejedną nagrodę Emmy. W obsadzie piątego rozdziału przeboju stacji HBO mogliśmy zobaczyć: zwycięzcę nagrody Emmy i Złotego Globa – Petera Dinklage’a, Nikolaja Costera-Waldau, Lenę Headey, Emilię Clarke, Aidana Gillena, Kita Haringtona, Dianę Rigg, Natalię Dormer, Maisię Williams i Sophię Turner. Warto dodać, że do serialu dołączy gwiazda “Deadwood”, czyli Ian McShane, który w szóstym sezonie zaliczy gościnnym występ.

David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield pełnią funkcję producentów wykonawczych. Z kolei rolę współproducentów wykonawczych wykonują: Guymon Casady, Vince Gerardis i sam autor powieści, czyli George R.R. Martin.

Szósty sezon serialu “Gra o tron” będzie się składać z 10 epizodów i zadebiutuje na stacji HBO 24 kwietnia 2016 roku, w niedzielę.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?