Peaky Blinders – Adrien Brody w obsadzie! Pierwsze informacje i zdjęcia z planu 4. sezonu!

Niedawno w Liverpoolu rozpoczął się plan zdjęciowy 4. już sezonu brytyjskiego serialu Peaky Blinders! Jak się okazuje, do obsady dołączyła nowa gwiazda i jest nią laureat Oscara za rolę w Pianiście, Adrien Brody. Póki co, jego rola nie została ujawniona, ale twórca i zarazem scenarzysta serialu, Steven Knight zapewnia, że nowa postać w świecie Peaky Blinders została napisana specjalnie dla tego aktora. Poza tym mamy już kilka nieoficjalnych zdjęć z planu 4. sezonu, które pojawiły się na portalach społęcznościowych. Oto one: 

 

Sezon 4 rozpocznie się w momencie, w który Tommy, otrzyma w Wigilię tajemniczy list, po którego przeczytaniu uświadomi sobie, że Peaky Blinders mogą przestać istnieć. Kiedy zaczynają pojawiać się nowi nieprzyjaciele, ucieka ze swojego wiejskiego domu na ulice Birmingham, gdzie podejmie desperacką próbęwalki o przetrwanie. 

Zobacz również: Adam Sandler przedłuża współpracę z Netflixem

Pamiętamy, że finał 3. sezonu pozostawił nas z niemałymi pytaniami i bardzo dobrym cliffhangerem. W nowych odcinkach ponownie zobaczymy Cilliana Murphy’ego w głównej roli oraz pozostałych cżłonków jego serialowej rodziny: Helen McCrory, Paula Andersona, Joe Cole’a oraz Finna Cole’a. Dodatkowo, Tom Hardy powróci jako Alfie Solomons. Steven Kinght po raz kolejny zapewnia nas, że nowa seria będzie jeszcze lepsza od poprzednich, ale mając w pamięci nie tak dobry trzeci sezon, trzeba do jego słów podejść z dystansem. 

4. sezon Peaky Blinders prawdopodobnie zobaczymy jesienią tego roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?