Tabu oficjalnie z drugim sezonem!

To już oficjalne! Jedna z najciekawszych serialowych nowości tego roku, Tabu dostała zielone światło na kolejny sezon. Wiadomość tę podał jeden z szefów BBC, Piers Wenger:

Tom [Hardy], Steve [Knight] oraz genialni producenci serialu obiecują coś niebywale śmiałego, innego, lecz równie wartego uwagi i cieszymy się, że BBC po raz kolejny będzie współpracowało z FX, żeby ukazać całemu świat dalsze losy bohaterów Tabu. 

Jesteśmy wdzięczni i podekscytowani mogąc kontynuować naszą współpracę z BBC oraz FX w tworzeniu dramatu. Fantastyczna wiadomoć – powiedział Tom Hardy

Zobacz również: TOP 12: Tom Hardy – najlepsze role

Akcja Tabu ma miejsce w 1814 roku i opowiada historię Jamesa Keziaha Delaney’a (Hardy), mężczyzny, który udał się na koniec świata i wraca zupełnie odmieniony. Uważany za dawno zmarłego bohater powraca do swojego domu w Anglii z Afryki, w celu odziedziczenia tego, co pozostałego z transportowego imperium jego ojca, a co za tym idzie, odbudować własne życie. Jednakże spuścizna jego przodka to zatruty kielich, a wraz z wrogami wyglądającymi z każdego mrocznego zakamarka, James musi nauczyć się poruszać po coraz bardziej złożonych terytoriach, aby uniknąć wyroku śmierci. Bohater otoczony jest spiskami, morderstwami oraz zdradami. Jednakże mroczna rodzinna zagadka przeistacza się w końcu w opowieść o namiętnej miłości i nadszarpniętym zaufaniu.

taboo plakat

Pierwszy sezon zakończył się 28 lutego i zebrał mieszane recenzję, jednak nasza jest jak najbardziej pozytywna. Sezon drugi również będzie składał się z 8 odcinków. Nie ujawniono jeszcze jego daty premiery.

Źródło: tvguide.com / Ilustracja wprowadzenia: mat.. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?