Star Wars Rebelianci oficjalnie z czwartym sezonem!

Lucasfilm oraz stacja Disney XD potwierdziły właśnie, że serial Star Wars Rebelianci otrzyma kolejny, czwarty już sezon! Szczegóły maja zostać ujawnione podczas zbliżającego się Star Wars Celebration w Olrando. Jak na razie wiemy tylko, że zobaczymy dalsze losy głównych bohaterów serialu, rozdzielonych przez ostatnie wydarzenia i stawiających czoło coraz potężniejszemu Imperium.

thrawn

Spekulacje na temat fabuły czwartego sezonu nie ustają. Wiele osób twierdzi, że przyszłoroczne odcinki będą zakończeniem serialu, który coraz bardziej przybliża nas do wydarzeń z Nowej Nadziei. Prawdopodobnie powróci również Darth Vader, oraz Darth Maul (jeśli oczywiście przeżyje pojedynek z Obi-Wanem, który wkrótce go czeka). Być może poznamy również przeszłość planety Mandalore, co pozwoli na wprowadzenie do nowego kanonu postaci Dartha Revana. Ostatecznym rozwiązaniem akcji całego widowiska będzie najprawdopodobniej wprowadzenie do bitwy o Scarif, którą mogliśmy podziwiać w Łotrze 1, a gdzie pojawił się statek naszych bohaterów – Duch. 

Zobacz również: Star Wars Rebelianci – Obi Wan Kenobi powraca w nowej zapowiedzi serialu!

Finał trzeciego sezonu zostanie wyemitowany w USA już 25 marca. Rebelianci zmierzą się w nim z Wielkim Admirałem Thrawnem w finałowej walce. W poprzedzającym te wydarzenia odcinku ujrzymy walkę Kenobiego z Maulem, który w końcu go zlokalizował. 

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?