Gwiazda Czystej Krwi dołącza do obsady serialu o X-Menach!

Do obsady niezatytułowanego jeszcze serialu o mutantach dołącza Stephen Moyer, znany z m.in serialu Czysta Krew. The Hollywood Reporter donosi, że aktor ma wystąpić w roli Reeda, ambitnego prawnika, który próbuje pogodzić swoją pracę z odpowiedzialnością za rodzinę. Najprawdopodobniej jest on ojcem młodych mutantów odkrywających swoje moce. W obsadzie znajdują się również Jamie Chung, odgrywająca rolę Blink, a także Blair Redford jako nieznany mutant.

x men serial

Zobacz również: ENEMEF: Maraton X-Men z premierą Logan: Wolverine już w najbliższy piątek w sieci Multikino!

Opis fabuły: Serial skupi się na historii zwykłych rodziców, którzy odkrywają u swoich dzieci nadludzkie moce. Zmuszeni są oni do ucieczki przed nieprzychylnym w stosunku do mutantów rządem oraz dołączyć do podziemnej siatki mutantów, aby wraz z nimi walczyć o przetrwanie.

Obsada: Jest ona obecnie w trakcie kompletowania, jak na razie potwierdzono, że udział w projekcie wezmą Blair Redford, Jamie Chung oraz Stephen Moyer.

Scenariusz serialu przygotował Matt Nix (Tożsamość szpiega), rolę producentów wykonawczych przyjęli: Lauren Shuler Donner (X-Men: Apocalypse, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Wolverine), Simon Kinberg (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie), Jeph Loeb (Daredevil, Jessica Jones) oraz Jim Chory (Daredevil, Jessica Jones). Reżyserem pilotowego odcinka będzie Bryan Singer (X-Men, X-Men 2, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, X-Men: Apocalypse).

Źródło:hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Matthias Clamer

Miłośniczka seriali i kina. W wolnym czasie czyta komiksy, kryminały i książki historyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?