Luke Cage na pierwszym plakacie promującym nowy serial Neflixa!

Mamy dla Was pierwszy plakat promujący nowe widowisko stacji Netflix. Na grafice widnieje Mike Colter w pełnym przebraniu swojego bohatera – Luke’a Cage’a – oraz prawdopodobne logo serialu.

Luke

Po nieudanym eksperymencie, dzięki któremu tytułowy bohater widowiska nabywa nadludzką siłę oraz niezniszczalną skórę, Luke Cage (Mike Colter) staje się poszukiwanym zbiegiem próbującym na nowo odbudować swoje życie we współczesnym Harlemie – dzielnicy Nowego Jorku. Jednakże protagoniście nie jest dane zaznać na długo szczęścia. Po osiedleniu się we wspomnianej dzielnicy bohater zmuszony jest wyjść z cienia, a co za tym idzie, zmierzyć się ze swoją przeszłością, o której starał się usilnie zapomnieć i pogrzebać za sobą raz na zawsze.

W filmie pojawią się następujący aktorzy: Mike Colter (Luke Cage), Mahershala Ali (Cornell “Cottonmouth” Stokes), Rosario Dawson (Claire Temple), Simone Missick (Misty Knight ), Theo Rossi (Alvarez) i Alfre Woodard (Mariah Dillard).

“Luke Cage” został wyprodukowany przez Marvel Television we współpracy z ABC Studios dla stacji Netflix. Jego premiera przewidziana jest na 2016 rok. Funkcję showrunnera produkcji prawdopodobnie będzie pełnić Cheo Hodari Coker.

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?