Ucho Prezesa – kiedy i gdzie pojawi się nowy odcinek?

W poniedziałek 23 stycznia wyemitowano ostatni odcinek Ucha Prezesa. Twórcy cieszącej się sporą popularnością satyrycznej produkcji poinformowali czy powstaną kolejne epizody.

Wszystkich fanów uspokajamy. Ucho Prezesa powróci 15 lutego i dalej będzie wyświetlany na youtube’owych kanale. Kilkutygodniowa przerwa wynika z potrzeby nagrania nowych, sześciu odcinków. Data emisji wprowadza również zmianę dnia wyświetlania i epizody będą udostęniane w środy, a nie jak dotychczas w poniedziałki. Twórcy Kabaretu Moralnego Niepokoju zdementowali również pogłoski o uzgodnieniu współpracy z TVP nad serialem Lemingrad.

W związku z pojawieniem się różnych plotek chcemy poinformować, że jedynym serialem nad którym obecnie pracuje Robert jest "Ucho Prezesa" 🙂

Opublikowany przez Ucho Prezesa na 20 styczeń 2017

Zobacz również: TOP15 – Najlepsze piosenki inspirowane filmami

Ucho Prezesa stworzone przez Roberta Górskiego sukcesem jest. Najlepiej zobrazować to w liczbach. Na obecną chwilę kanał posiada 216 tysięcy subskrypcji, a materiały (zwiastuny i odcinki) wyświetlono prawie 21 milionów razy. Serial cieszy się również pozytywnym odbiorem widzów („kciuki w górę” zdecydowanie dominują) oraz stonowaną sympatią ze strony członków partii rządzącej, a nawet samego Prezesa PiS. Otwartym pytaniem pozostaje na ile na popularność produkcji wpłynęła łatka „produkcji wyklętej”, i czy byłaby równie popularna, gdyby debiutowała na antenie, którejś z komercyjnych stacji. Pewne jest jedno, na Youtube kabareciarze mają pełną kontrolę nad swoim projektem i chociaż poziom dowcipu jest nierówny, to produkcję Ucho Prezesa należy oceniać w kategorii pozytywnej niespodzianki.

kot z ucha prezesa1 1000x600

Źródło: wirtualnemedia.pl; facebook/ ilustracja: kadr z serialu Ucho Prezesa

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?