Program TV – Niezgodna, GoldenEye i Punisher dziś w telewizji! (sobota 14.01.2017)

Na ekranach telewizorów w sobotę znajdziecie dość świeżą pierwszą część adaptacji sagi książkowej Niezgodna, pierwszą produkcję o Bondzie z Brosnanem w roli głównej czy świetną komedię z Nicholsonem.

Niezgodna

21.00 TVN Fabuła

Akcja, Romans, Science Fiction, USA, , premiera PL: 04 kwiecień 2014
Reżyseria: Neil Burger 
Scenariusz: Evan Daugherty, Vanessa Taylor
Obsada: Kate Winslet, Shailene Woodley

Opis dystrybutora: W dystopijnym Chicago nastoletnia Beatrice Prior, próbuje zmierzyć się z problemami jakie stawia przed nią społeczeństwo, które dzieli ludzi na podstawie cech charakteru- Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwagę), Serdeczność (pokojowe nastawienie) i Erudycja (inteligencję). Występuje ona ze swojej frakcji i dołącza do konkurencyjnej grupy, gdzie zakochuje się w pewnym tajemniczym mężczyźnie.

https://youtu.be/sutgWjz10sM


GoldenEye

20.25 TVP 1

Sensacyjny , Przygodowy, Thriller, Wielka Brytania, USA, 130 min, premiera PL: 26 grudzień 1995
Reżyseria: Martin Campbell 
Scenariusz: Michael France, Jeffrey Caine, Bruce Feirstein
Obsada: Pierce Brosnan, Izabella Scorupco, Sean Bean

Opis dystrybutora: James Bond triumfalnie powraca po dłuższej, sześcioletniej, przerwie, przeżywając przygody, które jak nigdy dotąd łączą w sobie porywającą akcję, mrożące krew w żyłach popisy kaskaderskie i specyficzny bondowski humor. W roli super agenta 007 debiutuje Pierce Brosnan, któremu towarzyszą dwie piękne kobiety Izabella Scorupco i Famke Janssen. Bond ma nowego, śmiertelnego wroga, z którym musi się zmierzyć w swej misji. Jego perfidny przeciwnik kradnie ściśle tajny helikopter i najnowszą sowiecką broń zwaną “GoldenEye”, przy pomocy której chce zniszczyć cały zachodni świat. Tylko James Bond może zapobiec nieszczęściu.

https://www.youtube.com/watch?v=8Zw8ylP4buA


Jak rozpętałem II wojnę światową

20.10 Polsat

Komedia, Wojenny, Fabularny, Polska, 236 min, premiera PL: 02 kwiecień 1970
Reżyseria: Tadeusz Chmielewski 
Scenariusz: Tadeusz Chmielewski
Obsada: Marian Kociniak

Opis dystrybutora: Wojenna farsa o pechowym szeregowcu Franku Dolasie, który koniecznie chce zabłysnąć bohaterskimi czynami, ale plącze się w coraz bardziej niesamowite tarapaty.

https://www.youtube.com/watch?v=aRzAbmfy_44

Punisher

21:00 Polsat Film

Akcja, Sensacyjny , USA, Niemcy, 124 min, premiera PL: 18 czerwiec 2004
Reżyseria: Jonathan Hensleigh 
Scenariusz: Jonathan Hensleigh, Michael France
Obsada: Thomas Jane, John Travolta

Opis dystrybutora: Agent specjalny Frank Castle ma oddaną, kochająca rodzinę, której zamierza się całkowicie poświęcić od razu po odejściu ze służby. Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli, w efekcie czego przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta. W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castle’a, a on sam cudem uchodzi z życiem. Od tej chwili Castle ma tylko jeden cel w życiu – zemstę. Pod pseudonimem Punisher wypowiada krwawą wojnę całemu przestępczemu światu z Saintem i bandą jego zabójców na czele, wobec których wymiar sprawiedliwości jest bezsilny.

https://www.youtube.com/watch?v=G59cD1NSbS8


Lepiej późno niż później

20.00 TVN

Komedia, Romans, Dramat , USA, 128 min, premiera PL: 19 marzec 2004
Reżyseria: Nancy Meyers 
Scenariusz: Nancy Meyers
Obsada: Jack Nicholson, Diane Keaton, Keanu Reeves

Opis dystrybutora: Harry Sanborn jest podstarzałym playboyem, który umawia się na randki jedynie z kobietami przed trzydziestką. W trakcie romantycznego weekendu w domu matki swej najnowszej miłości, Marin, Harry czuje silne bóle klatki piersiowej. Matka Marin, Erica Barry, uznana, nagradzana, rozwiedziona autorka sztuk teatralnych, z ociąganiem zgadza się opiekować się nim do czasu wyzdrowienia. Kiedy zostają sami, Harry – ku swemu zaskoczeniu – stwierdza, że Erica naprawdę go pociąga. Pomimo swych początkowych obiekcji dotyczących Harry’ego, Erica także na nowo odkrywa znaczenie słowa miłość.

https://www.youtube.com/watch?v=0YyEQosnwaI

Źródła: TeleTydzień, Telemagazyn, strona Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?