Peaky Blinders – zdjęcia do 4. sezonu rozpoczną się już niebawem!

Na rozkaz Peaky Blinders ogłaszamy, że bracia Shelby już wkrótce powrócą na plan zdjęciowy! Zdradził to sam twórca serialu, Steven Knight, podczas wywiadu dotyczącego jego nowego dzieła – Tabu(jego recenzję znajdziecie tutaj):

Jestem bardzo podekscytowany, bowiem kończę właśnie pisać scenariusz do ostatniego odcinka 4. sezonu, który według mnie będzie jeszcze lepszy niż poprzednie. Uwielbiam to, tak samo jest z resztą ekipy, którym bardzo spodobały się nowe skrypty. Zaczynamy zdjecia już w marcu.

Knight ma także dobre wieści dla osób, które mają nadzieje ponownie zobaczyć wędrującego Żyda, Alfiego Solomonsa, wybitnie wykreowanego przez Toma Hardy’ego:

Oczywiście, że wróci. Nie możemy tego zrobić bez Alfiego.

peaky

Możemy zatem być spokojni o kolejne losy tytułowych Peaky Blinders. Czekamy na kolejne informacje dotyczące 4. serii!

Zobacz również: Peaky Blinders – recenzja 3. sezonu

Serial Peaky Blinders opowiada historię rodziny Shelby, która postanowiła zaistnieć w angielskim półświatku lat 20. ubiegłego wieku przez zdobycie bukmacherskiej licencji. Z czasem ich wpływy się zwiększają i zostają w mieszani w coraz to poważniejsze intrygi. 

Obsada serialu Peaky BlindersCillian Murphy (Thomas Shelby), Paul Anderson (Tony Shelby), Helen McCrory (Ciotka Polly), Joe Cole (John Shelby), Sophie Rundle (Ada Shelby) oraz Tom Hardy (Alfie Solomons). 

Źródło: digitalspy.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?