Star Wars Rebelianci – Obi Wan Kenobi powraca w nowej zapowiedzi serialu!

Liczne plotki i wcześniejsze przesłanki zostały wreszcie potwierdzone. Postać Obi Wana Kenobiego, pierwszego Jedi jakiego poznał świat w 1977 roku wraz z premierą Nowej Nadziei, pojawi się w trzecim sezonie Star Wars Rebelianci. Pierwszą zapowiedź odcinka z jego udziałem możecie zobaczyć w opublikowanym właśnie zwiastunie, który zdradza również kilka interesujących faktów o losie drużyny rebeliantów. Obiecuje również pojawienie się kilku znajomych twarzy…

https://www.youtube.com/watch?v=JYmmAR2Vz4g

Jak widać w powyższym wideo, Kenobiemu przyjdzie ponownie zmierzyć się z żądnym zemsty Darthem Maulem. Po raz czwarty w kanonie. Czy jest to więc dobry pomysł? Ich pojedynek będzie prawdopodobnie wzorowany na niekanonicznym komiksie Stare Rany autorstwa Aarona McBride z 2005 roku, w którym przedstawiona została walka pomiędzy tymi dwoma bohaterami wśród wydm Tatooine. Jednak czy ponowne powracanie do tak wielokrotnie powtarzającego się wątku jest dobrym pomysłem? Jakie jest Wasze zdanie? Może wolelibyście by Obi Wan powrócił na małe ekrany w zupełnie innym kontekście…?

Zobacz również:  Star Wars Rebelianci – zwiastun poświęcony postaci Sawa Garrera

Głosu postaci użyczą James Arnold Taylo oraz znany z roli admirała Radusa w Łotrze 1 Stephen Stanton. Kenobi zadebiutuje w końcówce pierwszej połowy sezonu, która pojawi się na zachodnich antenach siódmego stycznia. 

Źródło: Comic Book Movie / ilustracja wprowadzenia: Star Wars Rebels Season 3 “Mid-Season” Trailer [HD] Taylor Gray, Freddie Prinze Jr.

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?