Telewizyjna seria “Salt” już w produkcji?!

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Screen Daily, wytwórnia Sony Pictures Entertainment jest w trakcie tworzenia telewizyjnej serii będącej swego rodzaju remakiem szpiegowskiego hitu wydanego w 2010 roku pt. “Salt”, którego główną gwiazdą była Angelina Jolie. Obecnie projekt potencjalnego serialu został zaprezentowany różnym nadawcom oraz współproducentom w European Film Market znajdującym się w Berlinie.

Pragniemy przenieść historię do Europy w zupełnie inny sposób.

Powiedział Diego Suarez, wiceprezes międzynarodowej produkcji telewizyjnej w firmie Sony.

Pierwowzór zgromadził globalny dochód równy 293 milionom dolarów. W produkcji wystąpiła Angelina Jolie w roli agentki CIA – Evelyn Salt, która po oskarżeniu o szpiegostwo dla Rosji zmuszona była wziąć sprawy we własne ręce w celu udowodnienia swojej niewinności.

Slat 1

W 2011 roku krążyły pogłoski sugerujące, że Jolie miała odtworzyć swoją rolę z pierwowzoru w zaplanowanym sequelu, do którego scenariusz miał sporządzić Kurt Wimmer (autor oryginału), lecz nic niestety z tego nie wyszło.

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?