Gra o tron sezon 7 – wiemy ile czasu przypada na jeden odcinek serialu! Aktor Iain Glen zdradza nam kilka szczegółów!

Aktor Iain Glen wcielający się w Grze o tron w dobrze znaną nam postać Joraha Mormonta, podzielił się z fanami kilkoma ciekawymi informacjami dotyczącymi kolejnych sezonów serialu. Po pierwsze potwierdził on nasze przypuszczenia o tym, że sezon 8. składać będzie się jedynie z 6 odcinków. Jak wiemy sezon 7. ma ich 7, a więc do końca serii pozostało nam jedynie 13 odcinków! Poprzednie sezony serialu składały się każdy z aż 10 odcinków, a więc 13 wydaje się nam lekkim niedosytem, skoro mają one zostać rozłożone na dwa lata. Aktor uspokaja nas jednak:

Twórcy serialu poświęcają nakręceniu nadchodzących siedmiu i sześciu odcinków tyle samo czasu i wysiłku, ile miało to miejsce przy kręceniu dziesięciu. Do momentu pożegnania się z serialem pozostało z tego co wiem jeszcze 15 godzin, ale może się to jeszcze zmienić.

arya

Komentarz Glena napawa nas optymizmem sugerując, że nadchodzące sezony nie rozczarują nas ani swoją długością, ani zawartą w nich treścią. Wygląda po prostu na to, że każdy z odcinków trwać będzie dłużej niż poprzednie, czyli ponad godzinę! Informacje te zdaje się potwierdzać również wypowiedź Maisie Williams wcielającej się w Aryę Stark:

Przed nami krótsze sezony serialu, w nadchodzącym mamy tym razem jedynie siedem odcinków. Nie zmieniło to jednak nic jeśli chodzi o czas, który poświęcamy na ich nakręcenie – będą tak samo napakowane treścią co poprzednie. 

gameofthrones0005

Iain Glen zdradza nam również, że zdjęcia do nadchodzących sezonów są według niego kręcone z jeszcze większym rozmachem niż dotychczas, a kreowany w serialu świat staje się coraz bardziej niezwykły. Aktor wspomina również o nieuchronnym zmierzaniu serialu do końca, co przyczynia się do krzyżowania dróg znanych nam bohaterów częściej niż miało to miejsce w poprzednich sezonach. Komentuje on też losy swojej postaci – zdaje się nie wiedzieć jeszcze czy Jorah dotrwa do ostatniego odcinka serialu. Ma jednak taką nadzieję, ponieważ bardzo związał się z całą ekipą oraz opowiadaną w serialu historią.

Gra o tron31

Zobacz również: The Batman – Ben Affleck wciąż niepewny reżyserii filmu?

Czy słowa aktora dotyczące długości odcinków potwierdzą się i który z naszych ulubionych bohaterów dotrwa do końca serii? Z odpowiedzią na te pytania będziemy musieli poczekać do końca 8. sezonu Gry o tron, ale na razie niecierpliwie czekamy na premierę 7. sezonu, która odbędzie się już latem 2017 roku!

Źródło: winteriscoming.net/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?