Łeba Game Festival – zamiast plaży grać się marzy!

Wakacje w pełni. Nie tylko dobra pogoda zachęca do spędzania czasu nad polskim morzem. Już w najbliższy weekend, w dniach 3 i 4 sierpnia, odbędzie się Łeba Game Festival – wydarzenie dla graczy i fanów e-sportu, którego nie można przegapić. Podczas tej imprezy nie może oczywiście zabraknąć marki OPTIMUS, która regularnie wspiera gamingowe inicjatywy w całej Polsce.

Główną atrakcją wydarzenia będą finały rozgrywek w League of Legends i Rainbow Six: Siege. Łączna pula nagród w tych turniejach to 7 000 złotych. Przybyli gracze będą mogli także wziąć udział w zawodach w TEKKEN 7, które zostaną poprowadzone przez członków organizacji Fighting Games Challenge. OPTIMUS zadba o to, aby wszyscy gracze mogli w trakcie rywalizacji w pełni skupić się na starciach z przeciwnikami i nie musieli martwić się o niedobór FPS-ów. W ramach festiwalu organizatorzy zaplanowali także niecodzienną atrakcję. W sobotę, ulicami Łeby, przejdzie wielka parada cosplayerów, czyli osób w strojach inspirowanych postaciami z ulubionych gier, filmów i komiksów. Uczestnicy, których kostiumy zostaną wybrane jako najoryginalniejsze i najlepiej wykonane, zostaną wyróżnieni nagrodami o łącznej wartości 2 000 złotych.
Na odwiedzających Łeba Game Festival czeka również wiele niespodzianek w strefach Free2Play. Zostały one przygotowane przez organizatorów oraz marki wspierające wydarzenie.  OPTIMUS zawita do Łeby ze swoimi gamingowymi komputerami z serii E-Sport i E-sport Extreme. Gracze mogą liczyć na rozmaite aktywności i konkursy z nagrodami. Ponadto w strefie OPTIMUS, zaprezentowana zostanie modyfikacja komputera autorstwa Staszka „Tipsa” Wiertelaka, inspirowana słynnym Transformersem. Komfort graczom w czasie zaciekłych pojedynków zapewnią fotele Pro-Gamer by Yumisu.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Cooler Master MasterBox MS600 – prosto i elegancko

Wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Tysiąclecia 11. Partnerem Łeba Game Festival jest m.in. Miasto Łeba, Grupa Estiny, radio RMF MAXXX i Trust Gaming. Wstęp na teren festiwalu jest bezpłatny.
Źródło: Materiały prasowe/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
[email protected]
530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?