Netflix
Netflix

Ile godzin spędzamy przy Netflixie? Mamy nowe dane!

Jesteśmy świadkami wypierania tradycyjnej telewizji przez nowoczesne platformy streamingowe. Genialny pomysł sprzedawania treści filmowych, znajduje co raz więcej fanów. Możemy oglądać co chcemy, kiedy chcemy i nawet na każdym mobilnym urządzeniu. Zastanawialiście się ile czasu spędzamy przed Netflixem?

Jeśli nie słyszałeś o platformach streamingowych to prawdopodobnie należysz do 1% populacji, która Internet uważa za zło i świadomie rezygnujesz z kolejnego cudu wyprodukowanego przez człowieka. Proponowane usługi błyskawicznie się rozrastają, będą jednocześnie poważnym konkurentem zwykłej telewizji. Netflix w tym momencie przeżywa rozkwit zawodowy i prawdopodobnie jest platformą z największą ilością subskrybentów.

Podczas jednej z konferencji prasowej, dyrektor wykonawcza, Cindy Holland przedstawiła najnowsze informacje, dotyczące ilości czasu spędzania na popularnej platformie filmowej. Jak się okazuje, widzowie średnio poświęcają Netflixowi 2 godziny dziennie. Filmowy gigant nie spoczywa na laurach i w przyszłości zamierza produkować jeszcze więcej oryginalnych treści.  Według nieoficjalnych informacji, budżet na 2019 rok wynosi 15 miliardów dolarów.

Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?