Acer przedstawia nowy monitor Predator dla graczy z częstotliwością odświeżania 240 Hz

Predator XN253QX przeznaczony jest dla profesjonalnych graczy poszukujących najwyższej płynności. Monitor wyposażono w technologię NVIDIA G-Sync i Fast Liquid Crystal, która skraca czas reakcji.

Nowy monitor oferuje rozdzielczości Full HD (1920×1080) z szybką częstotliwością odświeżania 240 Hz, która zapewnia niezwykle płynny obraz i niezrównane wrażenia z gry. Karta graficzna NVIDIA® G-SYNC™ eliminuje zrywanie ekranu i zapewnia płynne, pozbawione rozmycia wrażenia z gry w ultra-wysokiej rozdzielczości.

Zyskaj przewagę nad innymi graczami
Predator XN253QX posiada funkcje GameView OSD dającą graczowi przewagę zarówno na polu bitwy, jak i torze wyścigowym. Nowy system ustawień oferuje zaawansowane przystosowanie oświetlenia wyświetlanego obrazu oraz regulację poziomu czerni.

fot. materiały prasowe

Poczuj swobodę gry
Konstrukcja ZeroFrame zapewnia maksymalne wrażenia wizualne i obsługuje konfiguracje wielu monitorów, natomiast konstrukcja Acer ErgoStand daje graczom swobodę obracania i regulacji wysokości w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności. Szybka konstrukcja pozwala na oddzielenie monitora od stojaka i zamontowanie go na ścianie poprzez system VESA.

Predator XN253QX został zaprojektowany tak, aby był przyjemny dla oka. Dzięki Acer VisionCare – pakietowi technologii, który składa się z: Flickerless, BlueLightShield, ComfyView i technologii o niskim przyciemnieniu – pomaga chronić oczy podczas dłuższych sesji grania.

Ceny i dostępność
Monitor do gier Predator XN253QX będzie dostępny w Polsce od września w cenie 2199 zł.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący

Redaktor prowadzący dział nowe technologie.

Kontakt:
[email protected]
530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?