Storytel – poznaj historie tego lata

Okres wakacyjnych wyjazdów to zawsze nowe opowieści, które zabieramy ze sobą i które towarzyszą nam gdziekolwiek jesteśmy. Z historiami Storytel jest tak samo, możemy po nie sięgnąć w dowolnym momencie – są z nami zawsze i wszędzie.

Nareszcie są! Wyczekiwane wakacje, przynoszące mnóstwo wspaniałych historii. Staramy się z tego czasu czerpać pełnymi garściami, planujemy wyjazdy, ciekawe aktywności, spotkania z przyjaciółmi i rodziną lub popołudniowe drzemki w hamaku… Chcemy spędzać jak najwięcej czasu poza domem, nie rezygnując z ulubionej rozrywki.

Wyobraź sobie, że wybierasz się na poranny jogging po plaży,  łapiesz promienie słońca siedząc na pomoście nad jeziorem, czy spędzasz czas z dziećmi na campingu, a jednocześnie cieszysz się porywającą historią bestsellerowego kryminału, powieści obyczajowej czy zabawnej bajki. Ze Storytel audiobooki masz zawsze przy sobie i możesz słuchać ich kiedy chcesz oraz gdziekolwiek jesteś!

 Twoje wakacje to Twoje historie…

  • … nadmorska plaża

Słowik – Kristin Hannah

Czyta: Danuta Stenka

Powieść obyczajowa

Dwie siostry, Isabelle i Vianne, dzieli wszystko: wiek, okoliczności ,w jakich przyszło im dorastać, i doświadczenia. Kiedy w 1940 roku do Francji wkracza armia niemiecka, każda z nich rozpoczyna własną niebezpieczną drogę do przetrwania, miłości i wolności.

  • … odpoczynek nad jeziorem

Gdzie śpiewają raki – Dalia Owens

Czyta: Magdalena Boczarska

Powieść obyczajowa

Pogłoski o Dziewczynie z Bagien latami krążyły po Barkley Cove, sennym miasteczku u wybrzeży Karoliny Północnej. Dlatego pod koniec 1969 roku, gdy na mokradłach znaleziono ciało przystojnego Chase’a Andrewsa, miejscowi zwrócili się przeciwko Kyi Clark, zwanej Dziewczyną z Bagien.

  • … górskie wędrówki

Topiel – Jakub Ćwiek

Czyta: Filip Kosior

Thriller

Pod koniec lipca 1997 roku żołnierze, którzy przybyli na pomoc powodzianom, dokonują makabrycznego znaleziska. Na ułamanym, zanurzonym w korycie wciąż wezbranej rzeki drzewie wiszą zwłoki nastolatka poszukiwanego od blisko dwóch tygodni.

  • … biwakowanie w lesie 

Detektyw Ząbek – Zaraz wracam – Tomasz Duszyński

Czyta: Jarosław Boberek

Dla dzieci

W Magicznym Jorku nie dzieje się dobrze. Nie dość, że mieszkańcy zaczynają chorować na bardzo zaraźliwego wirusa, to jeszcze wszystkim udziela się panika i zaczynają szturmować sklepy! Tylko po co im aż tyle papieru toaletowego…? To wygląda jak sprawa dla… cóż, nie Detektywa Ząbka, bo on nie jest lekarzem. Każdy z nas może jednak pomóc w opanowaniu epidemii, i najlepszy detektyw w Magicznym Jorku nie będzie tu wyjątkiem!

  • … gotowanie na spotkanie ze znajomymi

Wyrwa – Wojciech Chmielarz

Czyta: Grzegorz Damięcki

Kryminał

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma teraz funkcjonować, gdy dotychczasowe, spokojne życie nagle szarzeje i zmienia się w ciąg udręk? Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała mu, że jedzie na delegację pod Kraków. Pomyliła się? Okłamała go? A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna rozumieć, że Janina miała wiele sekretów.

  • …. wylegiwanie się w hamaku na działce

Ostatni skok – Małgorzata Rogala

Czyta: Laura Breszka

Kryminał

Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią. Świadkiem rabunku jest świeżo upieczona policjantka Zofia Maciejka, która rzuca się w pogoń za sprawcą, ale gubi jego ślad.

W katalogu Storytel znajdziesz tysiące audiobooków wartych odsłuchania – jedyne czego potrzebujesz to telefon lub tablet. Pamiętaj, że możesz pobrać wybrane tytuły Storytel na urządzenie mobilne, a ulubieni bohaterowie będą towarzyszyć Ci nawet, gdy stracisz zasięg!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?