Myślisz, że znasz Dziki Zachód? Usłysz jego nowe oblicze w Storytel!

„Miasteczko Brighthope” to pierwsze w Polsce słuchowisko westernowe. W historii autorstwa Przemka Corso, i produkcji Storytel, wystąpili m.in. Wojciech Mecwaldowski, Borys Szyc, Bartosz Bielenia i Osi Ugonoh, oraz Jan Frycz jako narrator. Piosenkę do słuchowiska nagrali Wojciech Waglewski, Fisz i Emade.

Western dał nam klasyki, takie jak „Rio Bravo”, „Dobry, zły i brzydki” czy „Na południe od Brazos” Larry’ego McMurtry’ego. Minęły już jednak czasy Johna Wayne’a i Clinta Eastwooda.

Przemek Corso napisał nowy rozdział w historii kowbojskich opowieści. Tytułowe miasteczko Brighthope to miejsce zbudowane na wierze w nowe początki, na drugich szansach, ale i marzeniach o równości i sprawiedliwości. W słuchowisku symbolicznie zetrą się stara i nowa wizja westernu.

W produkcji Storytel spokojne Brighthope stanie się areną walki między demonicznym łowcą głów, Cranem, a owianym złą sławą przywódcą gangu MacGregora. W krzyżowym ogniu ich rewolwerów znajdą się ludzie, którzy w brutalnym świecie szukali szansy na lepsze życie.

Miasteczko Brighthope – Audiobook – Przemek Corso – Storytel

https://www.storytel.com/pl/books/miasteczko-brighthope-2428797

Nadzieja zgaśnie w miasteczku Brighthope tego lata. Czy ktoś zdoła przetrwać tę burzę?

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?