“Stół króla Salomona” – trailer nowej książki wyd. REBIS!

W dniu dzisiejszym swoją premierę ma nowa książka Luisa Montero Manglana – “Stół króla Salomona”! Zachęcamy więc do obejrzenia poniższego trailera, przygotowanego przez Dom Wydawniczy REBIS, oraz oczywiście sięgnięcia po tę pozycję. Nasza recenzja już wkrótce!

 

https://www.youtube.com/watch?v=POP-1gaWBQU

 

Opis ze strony wydawnictwa:

Tirso Alfaro, doktorant na wydziale historii sztuki, podczas praktyki w muzeum w Canterbury jest świadkiem kradzieży zabytkowej pateny. Po powrocie do Madrytu odpowiada na enigmatyczną ofertę pracy i bierze udział w osobliwym procesie rekrutacji, nawet nie podejrzewając, że na próbę wystawia go tajna organizacja – Narodowy Korpus Poszukiwaczy, którego celem jest odzyskanie cennych dzieł sztuki należących do dziedzictwa Hiszpanii. Wkrótce Tirso włączy się do szaleńczej pogoni za mitycznym Stołem Salomona, który wedle legend może przynieść tylko nieszczęście. Tym samym zostanie wciągnięty w oszałamiającą spiralę niebezpieczeństw, zdrady i śmierci.

 Źródło: Dom Wydawniczy REBIS / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Korektorka MR. Miłośniczka dobrego filmu, książki, muzyki i Japonii. Nałogowa czytelniczka mang. Na co dzień grammar nazi i studentka prawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?