star wars
star wars

Komiks Star Wars. Wojna łowców nagród już dostępny w sprzedaży!

Najnowszy komiks Star Wars. Wojna łowców nagród dostępny już w sprzedaży! Interesują Cię losy Boby Fetta i Hana Solo po zamrożeniu w karbonicie? Ten komiks jest zdecydowanie dla Ciebie!

Egmont przedstawia nowy komiks Star Wars. Wojna łowców. Nowa historia przedstawia losy Boby Fetta, który zdobył swoją najcenniejszą zdobycz czyli Hana Solo zamrożonego w karbonicie. Oczywiście Solo ma trafić w ręce Jabby Hutta, którego filmowi fani znają bardzo dobrze. Fani Star Wars zainteresowani wydarzeniami z pomiędzy epizodu V i VI wręcz muszą kupić ten komiks!

W tymże niesamowicie epickim komiksie powrócą znane nam postacie, takie jak Luke Skywalker, Darth Vader, Leia Organa czy też Huttowie rywalizujący o miano największych łotrów galaktyki. Nie zbraknie też oczywiście Boby Fetta!

W tomie zebrano materiał wydany pierwotnie w zeszytach Star Wars: War of the Bounty Hunters Alpha oraz Star Wars: War of the Bounty Hunters 1–5, którego autorami są Charles Soule, Steve McNiven, Luke Ross, David Messina, Laura Martin i Neeraj Menon.

Możecie go kupić tutaj.

star wars

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?