heels
heels

Heels – kolejna zapowiedź serialu o wrestlingu!

Premiera najnowszego serialu stacji STARZ zbliża się wielkimi krokami. Do sieci trafia coraz więcej materiałów promocyjnych związanych z Heels. Tym razem udostępniono kolejną zapowiedź skupiającą się bohaterze, którego odgrywa Alexsander Ludwig.

Heels będzie opowiadać o świecie amerykańskiego wrestlingu. Jack grany przez Stephena Amella i Ace, w którego rolę wcielił się Alexander Ludwig będą rywalizować o spuściznę pozostawioną przez zmarłego ojca. Stacja STARZ podzieliła się kolejną zapowiedzią serialu, która tym razem skupia się na młodszym z braci Spade.

Zobacz również: The Walking Dead: World Beyond – pierwsze spojrzenie na finałowy sezon serialu!

Serial opowie o rodzinie zajmującej się amerykańskim wrestlingiem. By zachować spuściznę zmarłego ojca, bracia Spade będą ze sobą rywalizować na ringu i poza nim. Stephen Amell wciela się w rolę Jacka Spade, zawodnika lokalnego klubu wrestlingowego DWL i nemezis swojego młodszego brata Ace’a, którego odgrywa Alexander Ludwig. W Heels wystąpią również Mary McCormack, Kelli Berglund, Allen Maldonado, Chris Bauer, Robby Ramos i James Harrison. Za scenariusz odpowiada Michael Waldron, który pracował także nad serialem Loki, natomiast showrunnerem produkcji został Mike O’Malley. Premiera serialu w stacji STARZ odbędzie się 15 sierpnia 2021 roku.


Źródło: Twitter/Heelsstarz/ Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna serialu Heels/STARZ

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?