Zupełnie nowa odsłona Dobble – Kraina Lodu 2

Wydawnoctwo Rebel zapowiedziało nową wersję kultowej planszówki towarzyskiej Dobble. Tym razem do naszych rąk trafi wersja inspirowana disneyowską Krainą Lodu!

Nota wydawcy:

Szukaj par wśród bohaterów Krainy Lodu! Zabierz Elsę, Annę, Kristoffa, Olafa i Svena gdzie tylko zechcesz i baw się, szukając par w popularnej grze rodzinnej! Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny obrazek, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty zawsze łączą się dokładnie jednym symbolem!

Zobacz również: Magin – Krowołyk sieje postrach na najnowszym zwiastunie

W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako mini-gry. Aby utrudnić zabawę symbole na kartach
bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Same karty są okrągłe i kolorowe, a każda z nich ma unikalny zestaw grafik związanych ze światem Arendelle.

Podstawowe informacje:

  • Liczba graczy: 2-5
  • Wiek graczy: 4+
  • Czas gry: 10 min.
  • Kategoria: familijne, dla dzieci
  • Mechanika: spostrzegawczość, szukanie par, zręczność
  • Zawiera: 30 okrągłych kart, puszkę, instrukcję.

Źródło: informacja prasowa; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?