gta vi grand theft auto
gta vi grand theft auto

Welcome to Vice City! Zobacz oficjalny zwiastun GTA VI!

Najważniejszy zwiastun oficjalnie wyszedł. Otrzymaliśmy pierwszy wgląd na GTA VI, a także otrzymaliśmy potwierdzenie, że akcja dzieje się w Vice City.

GTA to seria, którą zna każdy. Największy i najpopularniejszy sandbox powraca po 10 latach! Hitowa piątka zarobiła miliony, a jak będzie z szóstką? Na pewno niewiele gorzej. Sam zwiastun po 9 godzinach ma już niemal 50 milionów wyświetleń.

Welcome to Vice City!

Domysły stały się prawdą – Grand Theft Auto VI będzie dziać się w Vice City. Można oficjalnie powiedzieć, że każde z miast trylogii 3D (III, Vice City i San Andreas) jest odwzorowane w uniwersum HD (od czwórki w górę). Zapowiedź gry mieliśmy dostać dopiero dziś o godzinie 15:00, lecz z racji, że pojawił się wyciek zapowiedzi – Rockstar Games postanowili udostępnić zwiastun od razu po wspomnianym wycieku. Nie wiemy jak bardzo Vice City będzie podobne do tego oryginalnego (jak dobrze wiemy – kultowe miejscówki z San Andreas odwzorowano w Piątce), wiemy jednak że nowa część nie będzie osadzona w latach 80. Premiera gry zapowiedziana jest na 2025 rok.

Zobacz również: Oto kontroler bezprzewodowy Stealth Ultra zaprojektowany dla konsoli Xbox od Turtle Beach

Opis ostatniej części GTA pochodzący z PS Store:

Gdy młody opryszek, emerytowany rabuś i przerażający psychol wplątują się w gangsterskie porachunki i interesy świata zbrodni, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym mieście, w którym zdrada czyha na każdym kroku.

Premiera GTA VI zapowiedziana jest na 2025 rok.

gta vi grand theft auto

fot. kadr ze zwiastuna Grand Theft Auto VI


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?