Truck Simulator America
Truck Simulator America

Truck Simulator America – beta polskiej gry mobilnej już w sierpniu!

Truck Simulator America to gra, w której zasiądziemy za kierownicą potężnej ciężarówki i przewożąc towary, zwiedzimy Stany Zjednoczone. Skojarzenie z America Truck Simulator jak najbardziej słuszne, jednak produkcja studia Jujubee skierowana będzie wyłączenie na rynek mobilny.

W Truck Simulator America zagramy na Androidzie i na iOS-ie. Gra ma oferować licencjonowane ciężarówki firm Kenworth oraz Mack. Twórcy umożliwią nam zwiedzenie USA od wschodniego wybrzeża aż po zachodnie, jednak lokacje będą odblokowywane wraz z postępem w grze i w kolejnych aktualizacjach. Przewożąc towary odwiedzimy 40 miast, w tym Nowy Jork, Los Angeles oraz San Francisco. Symulator umożliwi nam również założenie własnej firmy i zatrudnienie kierowców.

Zobacz również: Zamknięta beta Fear the Wolves wystartowała!

Chętni do przetestowania Truck Simulator America mogą już teraz zarejestrować się do zamkniętej bety. Zapisy kończą się 1 sierpnia, a testy potrwają od 6 do 12 sierpnia. Zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

Źródło: trucksimulatoramerica.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.
|
[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?