Crossout
Crossout

Świętuj Halloween z Crossout w meksykańskim stylu!

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają halloweenową aktualizację do postapokaliptycznej gry akcji – Crossout. Nowy dodatek został zatytułowany Witch Hunt i wprowadza specjalne wydarzenie, podczas którego gracze będą zbierać smakołyki i wymieniać je na meksykańskie dekoracje do swoich pojazdów, m.in. gitary, taco i opierzonego smoka Quetzalcoatl.

Wszyscy biorący udział w potyczkach w ramach „polowania na czarownice” zasiądą za sterami takich samych maszyn pozbawionych uzbrojenia. Celem zabawy jest złapanie festiwalowego balona i utrzymanie go w posiadaniu tak długo jak tylko to możliwe, podczas gdy inni zawodnicy będą próbowali go odebrać. Eventowa mapa jest pełna świątecznych czaszek, które losowo ułatwią lub utrudnią nam rozgrywkę. Przykładowo, możemy zyskać tymczasową nietykalność lub broń, ale czaszki mogą również nas spowolnić lub podłożyć pod naszą maszynę tykającą bombę. Ale bez obaw, umieranie nie jest takie złe. Tryb ten zapewnia nieograniczoną liczbę odrodzeni. Najlepsi gracze otrzymają pojemniki z rzadkimi przedmiotami kosmetycznymi i smakołykami.

W sprzedaży jest już także nowy tematyczny zestaw Day of the Dead, który zawiera unikalny pojazd Stalker. Według legend należy on do tajemniczej Catriny – ducha, który mieszka na pustkowiu i organizuje halloweenowy festiwal.
Wydarzenie Witch Hunt oraz sprzedaż zestawu Day of the Dead potrwają do 6 listopada. Więcej informacji na temat aktualizacji na oficjalnej stronie.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?