batman arkham suicide squad: kill the justice league
batman arkham suicide squad: kill the justice league

Suicide Squad: Kill the Justice League niczym Marvel’s Avengers? Gra pod falą krytyki

Marvel’s Avengers nadal uważane jest za jedną z największych porażek gamingowych ostatnich lat, a przyczyn takiego traktowania jest mnóstwo. Można jednak wyodrębnić jeden trend, który zgubił tę produkcję. Model GaaS, czyli gra jako usługa, nastawiona przede wszystkim na monetyzację w formie przepustek sezonowych/bojowych i masy drogich skórek. To samo można powiedzieć o Gotham Knights i możliwe, że wkrótce trend ten spopularyzuje Suicide Squad: Kill the Justice League

Nadchodząca gra od Rocksteady Studios nie będzie tytułem w stylu serii Batman Arkham. W historii Mrocznego Rycerza postawiono przede wszystkim na wciągającą historię, niesamowitą oprawę graficzną i niepowtarzalny klimat. Była to przede wszystkim gra single-player. Suicide Squad: Kill the Justice League na pewno również postawi na te elementy, ale doda też coś, czego chyba nikt nie chciał. Produkcja ta będzie grą jako usługa i ujrzymy w niej m.in. battle passy, sklep ze skórkami oraz inne formy monetyzacji. Ta niezbyt fortunna informacja dotarła do nas przez 4Chan, gdzie udostępniono zdjęcie z wczesnej wersji gry. Rocksteady Studios zbudowało sobie naprawdę pozytywny wizerunek, a teraz igra z ogniem. Gracze, po porażkach Marvel’s Avengers oraz Gotham Knights, nie są optymistycznie nastawieni do takich tytułów, a przykłady dezaprobaty możecie znaleźć poniżej:

Zobacz również: Hideo Kojima zaskoczył gamingowy świat! Oto pierwsza zapowiedź Death Stranding 2 | TGA 2022

Suicide Squad: Kill the Justice League to obiecujący tytuł od twórców serii Arkham. Zebrani przez Amandę Waller najwięksi złoczyńcy świata DC muszą działać wspólnie, by stawić czoło… Supermanowi i reszcie członków Ligi Sprawiedliwości, którzy z powodu Brainiaca stali się zagrożeniem. Historię Suicide Squad można będzie przechodzić w pojedynkę lub ze znajomymi.

Gra będzie miała swoją premierę 26 maja 2023 roku.

Suicide Squad: Kill the Justice League

Kadr ze zwiastuna gry Suicide Squad: Kill the Justice League


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kolaż własny – fot. Warner Bros.; for. Square Enix

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?