Studio Guerrilla przybliża kolejne fakty na temat Horizon Forbidden West

Firma Sony Interactive Entertainment poinformowała, że przedstawiciele studia Guerrilla, odpowiedzialnego za tworzenie gry Horizon Forbidden West, ujawnili nowe informacje związane z nadchodzącym tytułem. Druga odsłona serii zadebiutuje 18 lutego 2022 roku i będzie dostępna wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Maszyny w Horizon Forbidden West

W trzecim z serii wpisów na blogu, studio Guerrilla ujawnia nowe szczegóły dotyczące zwiększonej agresji metalowych bestii przemierzających postapokaliptyczny krajobraz, a także przydatne porady jak zwiększyć szanse na przetrwanie w nowej rzeczywistości.

Zobacz również: Lies of P – souls-like inspirowany Pinokiem na nowym zwiastunie!

Główny projektant maszyn w nowej odsłonie ekskluzywnego tytułu na konsole PlayStation, Blake Politeski, oraz szef działu Asset Art, Maxim Fleury, szczegółowo opisują proces tworzenia każdej maszyny. Więcej informacji na temat nowości w grze Horizon Forbidden West znajduje się są na oficjalnym blogu PlayStation, dostępnym pod tym linkiem.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?