Street Fighter 6 – premierowy zwiastun gry z udziałem rapera Lil Wayne’a

Wydawca Capcom z przyjemnością przedstawia oficjalny premierowy zwiastun gry Street Fighter 6, w którym wystąpił legendarny raper Lil Wayne. Gra ukaże się w pudełkach już 2 czerwca na PlayStation 5PlayStation 4 i Xbox Series X w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Legendarny Raper Lil Wayne dodaje energii do premiery gry Street Fighter 6

Dzisiaj następuje premiera oficjalnego zwiastuna gry Street Fighter 6, w którym występuje nikt inny jak legenda rapu – Lil Wayne. Zwiastun oddaje ekscytację i energię, jaką ludzie odczuwają podczas gry ze znajomymi, rodziną i innymi zawodnikami z całego świata. Dołącz do Lil Wayne’a, gdy sprawdza swoje umiejętności na ulicach, w otoczeniu kolorowych obrazów związanymi z franczyzą Street Fighter, które stanowią ważny element kulturowy. Zobacz najnowszy zwiastun poniżej:

Lil Wayne od dawna związany jest ze światem franczyzy Street Fighter i miał coś do powiedzenia na temat nadchodzącej premiery gry:

Jestem prawdziwym weteranem Street Fighter, grałem od czasów Street Fighter II, więc dla mnie współpraca z franczyzą przy premierze Street Fighter 6 to pełne zamknięcie pewnego etapu

– powiedział Lil Wayne.

Nomadic Agency ożywiła zwiastun premiery gry Street Fighter 6. Cyfrowa agencja kreatywna jest kierowana przez dyrektora kreatywnego Tima Washburna oraz prezes Dawn Bates. Dyrektorem kreatywnym zwiastuna jest Lucas McClain, starszym dyrektorem artystycznym – Jonathan Marques, a starszym producentem jest Andrea Abbott. Emma Brill pełni funkcję dyrektora ds. klientów, Lindsay Curtis jest starszym copywriterem, a Jaclyn Blanchette menedżerem projektu.

Zobacz również: Ułatwienia dostępu w walce z demonami w Diablo IV

Joyrider to firma produkcyjna odpowiedzialna za zwiastun premiery gry Street Fighter 6, wyreżyserowanego przez Jonathana Irwina i wyprodukowanego przez Spencera Frienda. Nikita Kuzmenko pełnił rolę dyrektora fotografii, a Alex Gregory kolorysty zwiastuna. Nigel Heath i Jamie Allen byli inżynierami dźwięku odpowiedzialnymi za miksowanie zwiastuna, zmontowanego przez Jonathana Irwina, Raya Stevensa i Aleca Gordona – trójka ta odpowiadała również za efekty wizualne w zwiastunie razem z Alfie Hale i Russellem Boydem. Sherri Korhonen jest projektantką produkcji, a Hunter McHugh  dyrektorem castingu. Miksowanie muzyki i projekt dźwiękowy zostały wykonane przez Jingle Punks.

Wielka kociara i simsiara. Lubi oglądać anime i seriale oraz jest fanką gier Nintendo. Czasem sięgnie po mangę lub inną książkę. Najczęściej, swój wolny czas poświęca na granie i zabawę z małym, rozbrykanym kotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?