Spider-Man: Remastered usuwa odniesienie do gry Marvel's Avengers!
Spider-Man: Remastered usuwa odniesienie do gry Marvel's Avengers!

Spider-Man: Remastered usuwa odniesienie do gry Marvel’s Avengers!

Wersja Spider-Mana na PS4 zawierała subtelny ukłon w stronę Marvel’s Avengers, ale zostało to całkowicie usunięte w Spider-Man: Remastered. Czy może to mieć związek z negatywną reakcją na grę studia Square Enix?

Screen z gry Spider Man Remastered

Screen z gry Spider Man Remastered

Przy zakupie wersji ultimate Spider-Mana: Miles Morales na PlayStation 5, otrzymujemy także Spider-Man: Remastered. Zmieniona wersja gry na PS4 nie została jeszcze w pełni zbadana, ale prezenter Kinda Funny Greg Miller, który uzyskał wczesny dostęp do tytułu, udostępnił na Twitterze bardzo interesujący klip.

Jak widać poniżej, dialog został zmieniony, gdy pajęczak robił zdjęcie Wieży Avengers. Wcześniej bohater mówił: „Wieża Avengers, tak fajnie! Szkoda, że nie ma ich w pobliżu, żeby jej użyć. Są na zachodnim wybrzeżu, czy coś. Prawdopodobnie surfują”.

To było dość rażące odniesienie do Marvel’s Avengers, gry podążającej za Earth’s Mightiest Heroes, kiedy zakładali nową bazę w San Francisco. Na PS5 Spidey mówi teraz tylko: „Wieża Avengers, super! Szkoda, że nie ma ich w pobliżu, żeby jej użyć.”. Dlaczego więc odniesienie – które sugerowało, że te dwie historie miały miejsce w tej samej ciągłości – zostało usunięte?

Cóż, reakcja na Marvel’s Avengers nie była zbyt pozytywna. Więc raczej nie dziwi że twórcy postanowili wyrzucić ten dialog z gry. Tylko co teraz ze Spider-Manem który miał pojawić się też w grze studia Square Enix na Play Station?

Oczywiście usunięcie tego dialogu ma na celu całkowite oddzielenie dwóch projektów Marvel Games.

Zobacz Również: TOP 10 – Tony Stark i jego najlepsze kwestie dialogowe!

Firmy Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games i Marvel połączyły siły, by stworzyć całkowicie nową, autentyczną przygodę z udziałem Spider-Mana. To nie jest Spider-Man, którego spotkaliście lub widzieliście wcześniej. Tym razem to doświadczony Peter Parker, który znacznie lepiej radzi sobie w walce z grubymi rybami przestępczości w Nowym Jorku. Jednocześnie stara się znaleźć równowagę między swoim chaotycznym życiem osobistym i karierą, gdy los milionów nowojorczyków spoczywają na jego barkach.


Źródło: comicbookmovie / twitter / ilustracja wprowadzenia: PlayStation

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?