Sony zamyka studio San Diego - Co z kontynuacją Uncharted ?
Sony zamyka studio San Diego - Co z kontynuacją Uncharted ?

Sony zamyka studio San Diego – Co z kontynuacją Uncharted ?

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, które mogą świadczyć o wstrzymaniu prac nad niepotwierdzonym projektem jednego z deweloperów Sony. Przyczyną jest zamknięcie studia San Diego, które jest odpowiedzialne między innymi za gry z serii Uncharted. Na tweeterze John Bautista pojawił się wpis mówiący o końcu jednej z wytwórni.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że projektem, który aktualnie tworzyło studio Sony San Diego była kolejna odsłona gry Uncharted. W dzisiejszym świecie bardzo trudno zachować prywatność czy utrzymać w sekrecie nowiny z firmy. Szczególnie gdy grono fanów powiększa się z każdą nową odsłoną popularnych marek. W tym przypadku jednak nie dostaliśmy żadnych konkretnych informacji. Tworzona gra najprawdopodobniej nie spełniła założonych oczekiwań, a sam oddział nie znajdował się w szczycie swojej formy.

Zobacz również: PS5 z rekordem sprzedaży! Informacje o dostępności konsoli w tym roku!

Bez względu na to, czy studio tworzyło kontynuację Uncharted czy zupełnie nową markę, nie poznamy żadnych szczegółów. Istnieje jedynie niewielka szansa na krótkie przecieki, które przybliżą fanom zamiary wytwórni Sony Computer Entertainment. W tym jednak momencie należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ burza wokół Play Station 5 dopiero zaczyna zbierać się nad miastem. Bez wątpienia czeka nas sporo nowości.


Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?