Spyro Reignited Trilogy
Spyro Reignited Trilogy

Snoop Dogg już otrzymał swoją kopię Spyro Reignited Trilogy

Jeżeli myślicie, że widzieliście już wszystko w kwestii kreatywnej promocji gier, musicie zobaczyć jak twórcy Spyro Reignited Trilogy zdecydowali się dostarczyć pierwszą kopię gry. Adresatem był nie kto inny, jak Snoop Dogg.

Raper już od jakiegoś czasu przewija się przez rynek gier, wspomagając swoją osobą promocję m.in. gier Battlefield 1, Call of Duty: Ghosts czy Rayman Legends. Tym razem jednak postanowił uczynić swoim “siostrzeńcem” fioletowego smoka Spyro, który ziejąc ogniem dostarczył mu pierwszą kopię remastera Spyro Reignited Trilogy. Snoop Dogg przy okazji obdarował smoka złotym łańcuchem, a wszystko nakręcił i podzielił się tym na Twitterze.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – Night City będzie składać się z unikalnych i zróżnicowanych dzielnic

A wy macie już swoje kopie gry? Premiera miała miejsce dzisiaj, a gra ukazała się na PlayStation 4, Xboksa One i PC. Spyro Reignited Trilogy oferuje graczom trzy pierwsze części losów ognistego przyjaciela. Oznacza to, że w ręce graczy trafi blisko 100 poziomów klasycznych smoczych przygód, które w latach 1998-2000 ukazały się jako Spyro: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon.

Źródło: DualShockers / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe, Activision

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?