Rusza przedsprzedaż telewizora Samsung Q80C 98” z usługą profesjonalnej kalibracji

Startuje przedsprzedaż telewizora Samsung QLED Q80C z ekranem o imponującej przekątnej 98”. Widzowie, którzy dokonają zakupu w dniach od 19 czerwca do 9 lipca, będą mogli skorzystać z usługi kalibracji wykonanej przez profesjonalistów z firmy SKALIBRUJTV.

  • Ofertą objęty został najnowszy telewizor QLED Q80C w rozmiarze 98”.
  • Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 19 czerwca do 9 lipca 2023 roku. Wysyłka produktów rozpocznie się od 10 lipca i potrwa do 23 lipca.
  • Z promocji można skorzystać na stronie: https://www.superbigtv.samsung.pl/

Telewizor QLED Q80C o przekątnej 98” to świetny wybór dla miłośników prawdziwego domowego kina. Jak przystało na tak gigantyczny rozmiar ekranu oferuje on realistyczny obraz w rozdzielczości 4K i emocje, równe jego wielkości. Tak duży obraz zaprasza do świata filmu lub widowiska sportowego i daje poczucie współuczestnictwa. Bezpośrednie Podświetlenie Strefowe sprawia, że każdy detal na kostiumach bohaterów lub strojach zawodników staje się niezwykle wyraźny, a kolory nasycone. Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia matrycy LED precyzyjnie regulują każdą scenę i wydobywają z niej głęboką czerń i czystą biel, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia. Z kolei o realizm i dynamikę obrazu zadba Neuronowy Procesor AI Quantum 4K. Poprawia oglądane materiały w czasie rzeczywistym, opierając się aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane wideo i audio. Dzięki temu widzowie mogą liczyć na optymalne wrażenia, jak najbardziej zbliżone do rozdzielczości 4K, niezależnie od jakości źródłowych cyfrowych materiałów wideo.

Niesamowity efekt zanurzenia się w filmowym świecie uwydatnia także Wzmocnienie Głębi Obrazu. Dzięki temu wszystkie pierwszoplanowe detale stają się niezwykle realistyczne i wyraźne, a tło pozostaje bez zmian. Na przykład przy oglądaniu filmu przyrodniczego, technologia ta uwydatni zmarszczki na ciele nosorożca, pozostawiając tło w naturalnej nieostrości, czyli tak, jak zrobiłoby to oko człowieka.

Uzupełnieniem wrażeń wizualnych jest spektakularny dźwięk przestrzenny. Dlatego niezapomnianych wrażeń kinowych dostarczy technologia Dolby Atmos®, która w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami zapewni niezwykle porywające brzmienie. Dokupując do kompletu soundbar Q-Serii, taki jak Q990C, można otoczyć się harmonijnym współbrzmieniem płynącym z obu urządzeń. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora i soundbara synchronizują się wzajemnie, zapewniając jeszcze bardziej wciągający dźwięk.

Warto wspomnieć także o tym, że telewizor jest wyposażony w Smart Hub, który jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu. W dodatku posiada wbudowany Hub IoT, dzięki któremu domowy ekosystem połączonych urządzeń można będzie zbudować bez dodatkowych modułów zewnętrznych.

Jak skorzystać z przedsprzedaży?

Zamówienie w ramach przedsprzedaży można składać od 19 czerwca do 9 lipca 2023 roku u partnerów handlowych TERG Spółka Akcyjna, NEONET S.A, Samsung Brand Stores, I TERRA Sp. z o.o., Matrix Media Sp. z o.o, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o sklep internetowy samsung.com, AUDIO COLOR, x-kom sp. z o.o.. Wysyłka produktów rozpocznie się 10 lipca i potrwa do 23 lipca.

Aby otrzymać voucher na Usługę Kalibracji, należy w terminie od 10 lipca do 6 sierpnia (chyba, że pula zamówień promocyjnych zostanie wcześniej wyczerpana), wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Internetowej po zalogowaniu do konta Samsung Account należącego do Uczestnika. Prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy powinien zawierać dane osobowe Uczestnika, adres e-mail, numer telefonu, datę zakupu oraz określenie sprzedawcy, od którego nabyto Produkt tj. Punkt Handlowy lub Sieć Handlową, w której nabyto produkt. Do formularza w zgłoszeniu należy też dołączyć: skan dowodu zakupu potwierdzającego dokonanie zakupu Produktu, zawierającego pełną nazwę Produktu.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia uczestnik otrzyma voucher na Usługę Kalibracji. Następnie do 3 września ma czas na umówienie wizyty. Voucher, po uprzednim umówieniu dostępnego terminu, uprawnia do realizacji Usługi Kalibracji najpóźniej do 24.09.2023 r. Kalibracja polega na usłudze zmiany ustawień temperatury barwnej wyświetlanego obrazu za pomocą kolorymetru podłączonego do komputera. Jest dokonywana przez profesjonalistów – SKALIBRUJTV.pl – w celu dostosowania obrazu do preferencji widza.

Szczegóły promocji oraz regulamin dostępny na www.superbigtv.samsung.pl/

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?