Rose Winter powróci jako grywalna postać w pierwszym DLC do Resident Evil Village!
Rose Winter powróci jako grywalna postać w pierwszym DLC do Resident Evil Village!

Rose Winter powróci jako grywalna postać w pierwszym DLC do Resident Evil Village!

Długo wyczekiwane DLC do hitu Capcom – Resident Evil Village – w końcu zostało zaprezentowane! Odbyło to się w ramach trwającego Summer Game Fest. To jednak nie koniec dobrych informacji…

Capcom zaprezentowało swoją ramówkę na najbliższe kilkanaście miesięcy. Monster Hunter Rise: Sunbreak oraz EXOPRIMAL rozpoczęło konferencję wydawcy gier, ale to końcówka przykuła uwagę wszystkich graczy. Naszym oczom w końcu ukazała się kontynuacja historii z Resident Evil Village! Rose Winter – jak widzieliśmy w epilogu ósmej części serii – jest już dorosłą kobietą. Córka Ethana po raz pierwszy będzie grywalną postacią w dodatku o nazwie: Shadows of Rose. Ku zaskoczeniu fanów, całość dodatku rozegramy w trybie TPP!

Rose Winter powróci jako grywalna postać w pierwszym DLC do Resident Evil Village!

Kadr z zapowiedzi Shadows of Rose

Zobacz również: Resident Evil 4 Remake na pierwszym fragmencie rozgrywki!

Dodatkowo ogłoszono, że podstawowa gra również otrzyma taki tryb! Po raz pierwszy w serii pokierujemy Ethanem będąc za jego plecami. Tryb Mercenaries również otrzyma nowy kontent. W arcade’owej minigrze wcielimy się w Chrisa Redfielda, Heisenberga oraz faworytkę fanów serii – Lady Dimitrescu!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Ósma odsłona kultowego cyklu spod szyldu Capcom. Resident Evil Village pozostaje przy widoku FPP i kontynuuje historię Ethana oraz jego żony Mii zapoczątkowaną w Resident Evil Biohazard. Bohaterowie wiodą spokojne życie z dala od Luizjany, gdzie przeżyli krwawe spotkanie z rodzinką Bakerów. Sielanka dobiega końca kiedy w ich domu pojawia się Chris Redfield. Wizyta członka grupy S.T.A.R.S. rozpocznie serię wydarzeń, które doprowadzą głównego bohatera do przerażającej wioski, gdzie ponownie będzie musiał walczyć o swoje przetrwanie.

Shadows of Rose – pierwsza zapowiedź DLC do Resident Evil Village!


Źródło: Summer Game Fest, Capcom, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: fot. Capcom

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?