resident evil 4 remake
resident evil 4 remake

Resident Evil 4 z dwoma nowymi zwiastunami! Masa efektownej i krwawej rozgrywki

Po bardzo pozytywnym odbiorze nowego rozdziału w serii Resident Evil – Village – Capcom już niedługo dostarczy nam mały powrót do przeszłości. Resident Evil 4 ponownie odwiedzi Leona S. Kennedy’ego, ale tym razem z odświeżoną oprawą graficzną i podrasowaną rozgrywką. Przedsmak tych ulepszeń otrzymaliśmy w najnowszym zwiastunie!

Zapowiedź reamke’u Resident Evil 4 była wyczekiwana przez miliony fanów tej survivalowej serii. Capcom w ostatnich latach bez przerwy trafia w dziesiątkę ze swoimi produkcjami, a Resident Evil 2 i Village to nadal ogrywane i uwielbiane pozycje przez graczy. Najnowsza produkcja z japońskiej stajni zapowiada się równie dobrze, a do tego przekonują nas najnowsze zwiastuny! Tym razem Capcom postanowił podzielić się nami trochę większą ilością rozgrywki i trzeba przyznać, że wygląda ona naprawdę zjawiskowo. Ważne jest również to, że oprawa wizualna i klimat trzyma się pierwowzoru z 2005 roku, ale jednocześnie jest to coś nowego.

Gra trafi na półki sklepowe 24 marca 2023 roku!

Resident Evil 4 – zwiastun fabularny

Resident Evil 4 – zapowiedź rozgrywki

Zobacz również: Silent Hill powraca w wielkim stylu! Zapowiedzi gier, filmu oraz serialu z przerażającego świata

Nie zabrakło również miejsca na małą niespodziankę! Capcom ujawnił edycję deluxe oraz kolekcjonerską. Ta pierwsza zawierać będzie wiele interesującej zawartości cyfrowej. Mowa o skinach dla głównego bohatera; filtry, które można nałożyć na grę; odblokowanie dwóch broni palnych – Sentinel Nine, oraz Skull Shaker; mapę skarbów; okulary; a na koniec został soundtrack z oryginalnej gry.

Teraz pora na kolekcjonerkę, która zawiera steelbook, kod na DLC, cyfrowy soundtrack, figurkę z Leonem S. Keendym, artbook, oraz pudełko, w którym umieszczone zostaną wszystkie te gadżety.

Wersja deluxe i kolekcjonerska


Źródło: IGN, PlayStation, Gamespot, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: fot. Capcom

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?