Project 007 będzie początkiem trylogii gier?
Project 007 będzie początkiem trylogii gier?

Project 007 będzie początkiem trylogii gier?

IO Interactive studio odpowiadające za trylogię Hitmana w listopadzie zeszłego roku zapowiedzieli nowy projekt pod tytułem Project 007. Okazuje się, że gra ze świata Jamesa Bonda może być początkiem trylogii!

W wywiadzie dla duńskiej strony DR, Hakan Abrak, dyrektor generalny IO Interactive, wypowiedział się na temat nadchodzącej gry, która na ten moment nazywa się Project 007. Otrzymaliśmy wiadomość o tym, że historia, którą deweloperzy chcą opowiedzieć, może stać się trylogią. Dodatkowo Bond z gry nie będzie odwzorowaniem żadnego z aktorów, którzy wcześniej wcielili się w tę postać

Dostaliśmy pozwolenie na stworzenie naszego własnego, cyfrowego Bonda, który nie będzie bazował się na żadnym z aktorów, którzy wcielili się w tę postać. Dodatkowo wymyśliliśmy kompletnie nową historię i z łatwością można wyobrazić sobie, że może z tego wyjść trylogia

Zobacz również: Star Wars: Knights of the Old Republic 3 – gra powstanie bez udziału EA oraz BioWare?

Abrak ujawnił także, że IO Interactive chce zbudować to uniwersum od zera!

Pewne jest, że nadchodząca gra James Bond nie będzie bazować na żadnym z poprzednich 24 filmów z Brytyjskim agentem i uwodzcielem, które zostały wypuszczone przez ostatnie 60 lat. IO Interactive chce zbudować uniwersum Jamesa Bonda od zera.

Uniwersum Bonda na pewno przyda się świeży start. Patrząc na to co IO Interactive zrobiło z serią Hitman, możemy się spodziewać naprawdę dobrej gry, pod względem rozgrywki, ale także historii. Tytuł jest w bardzo wczesnych etapach rozwoju, więc raczej będzie trzeba trochę poczekać na premierę. Na pewno jednak jest na co czekać.


Źródło: dr.dk / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?