Prince of Persia: The Sands of Time Remake
Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Prince of Persia: The Sands of Time Remake – Premiera gry opóźniona!

Ubisoft ogłosił, że nadchodzący remake Prince of Persia: The Sands of Time został opóźniony. Zamiast premiery 21 stycznia na PlayStation 4, Xbox One i PC, pojawi się dopiero 18 marca.

Gra, która, jak sama nazwa brzmi, jest remake’iem Prince of Persia: The Sands of Time z 2003 roku , została po raz pierwszy ogłoszona we wrześniu podczas wydarzenia Ubisoft Forward.

Witajcie fani Prince of Persia! W trakcie internetowej konferencji Ubisoft Forward dumnie zapowiedzieliśmy powrót Księcia w remake’u Prince of Persia: Sands of Time. Nie możemy się doczekać momentu, kiedy będziemy mogli dostarczyć grę w Wasze ręce i ponownie opowiedzieć historię Księcia i Fary w XI-wiecznej Persji. 2021 był jednak wyjątkowym rokiem. Chcielibyśmy Was poinformować, że potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby ukończyć grę. Data wydania Sands of Time Remake zostaje przesunięta na 18 marca 2021 roku. Wierzymy, że to dobra decyzja i pozwoli nam ona na dostarczenie gry, która się Wam spodoba.

-fragment ogłoszenia Ubisoft na Facebooku (Który dziwnym trafem, aktualnie nie działa)

Podany powód jest dość standardowy: rok 2020 był trudny, a opóźnienie polega na ulepszeniu gry. Na razie nie wydaje się, aby firma potwierdziła opóźnienie na innych stronach, ale wydaje się, że to tylko kwestia czasu.

Zobacz Również: TOP 10 – Deadpool i jego najlepsze kwestie dialogowe!

Prince of Persia : The Sands of Time Remake, opracowany przez Ubisoft Pune i Ubisoft Mumbai, to pierwszy w historii remake firmy Ubisoft na pełną skalę, ze świeżym podejściem do walki, rozwiązywania zagadek i przewijania czasu


Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: trailer gry Prince of Persia

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?