Posłuchaj najnowszych interpretacji utworów z Wiedźmina 3! Sanah z coverem Wilczej zamieci!

Jak dobrze wiemy, next gen Wiedźmina 3 już dziś! CD Projekt RED zaprezentowali nowe, specjalne aranżacje utworów znanych z gry. Między innymi możemy usłyszeć sanah.

CD Projekt RED jak coś robią, to z rozmachem. Teraz postanowili udostępnić nowe aranżacje utworów znanych z gry. Są to zarówno The Fields of Ard Skellig, motyw z Kaer Morhen czy ukochana przez wszystkich Wilcza zamieć. Co więcej, możemy usłyszeć ją w różnych wersjach językowych. Jest włoska, francuska i oczywiście polska. Co więcej, w polskiej wersji śpiewa sanah! Jest to ciekawym easter eggiem dla fanów artystki, gdyż jej popularność po części wynika z coveru tego utworu. Wersja stworzona dla Redów jest jednak trochę inna, niż ta, którą Zuza zrobiła przed laty. Wszystkie muzyczne aranżacje możecie sprawdzić na wiedźmińskim kanale YouTube.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon ponownie wcielamy się w znanego z wcześniejszych odsłon wiedźmina. Główna oś fabularna obraca się wokół kilku oddzielnych wątków. Wśród nich znalazło się poszukiwanie utraconej miłości Geralta oraz inwazja Nilfgaardu na Królestwa Północy. Spróbujemy też powstrzymać tytułowy Dziki Gon, prześladujący wiedźmina zarówno w powieściach, jak i obecny w pierwszej i w nikłym stopniu w drugiej części serii. Wszystkie te główne zadania oferują filmową jakość opowiadanej historii, z rozgałęzionymi ścieżkami wydarzeń, imponującymi scenkami przerywnikowymi i starannie wyreżyserowanymi sekwencjami. (opis pochodzi ze strony gry-online.pl)

Zobacz również: Nie żyje Angelo Badalamenti. Stworzył muzykę do Miasteczka Twin Peaks

Wiedźmin 3 sanah

kadr z filmiku YouTube sanah — The Wolven Storm (PL)


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmiku YouTube sanah — The Wolven Storm (PL)

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?