Znamy grudniową ofertę PlayStation Plus!
Znamy grudniową ofertę PlayStation Plus!

PlayStation Plus na styczeń zostało ujawnione! Wielki hit ze świata Star Wars

Koniec roku już blisko i trzeba przyznać, że PlayStation poszło w dobrym kierunku. Nie zabrakło znakomitych gier, a do tego doszła ewolucja całego systemu, który nadal poszerza się o kolejne tytuły. Co jednak czeka nas w 2023 roku? Jakie gry przywitają nas w styczniu?

Rok 2023 rozpocznie się trzema interesującymi tytułami. Przeniesiemy się do świata Star Wars i odkryjemy nowe rejony oddalonej galaktyki. Niesławna produkcja Bethesdy przeniesie nas do bogatego i nuklearnego uniwersum, pełnego wymyślnych stworów i nikczemnych person. Wisienką na torcie jest mniejszy tytuł, który poznacie poniżej:

  • Axiom Verge 2

Indra, miliarderka kierująca międzynarodowym konglomeratem Globe 3, podróżuje na Antarktydę w poszukiwaniu zaginionej córki, ale trafia do równoległego świata zamieszkanego przez pasożytnicze maszyny: jedne mogą jej pomóc, inne zaatakować. Gdzie ona poszła? A kim jest ten tajemniczy głos kierujący ją z tego końca terminalu komputerowego?

Poznaj ruiny starożytnej, ale zaawansowanej technicznie cywilizacji ziemskiej. Hakuj samochody. Pokonaj potwory. Użyj dronów RC, aby przeniknąć Rift – równoległą, ale połączoną rzeczywistość z własnymi niebezpieczeństwami. A jeśli chcesz przetrwać, będziesz musiał dokładnie zbadać każdy zakątek tego świata w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i ulepszeń. (opis z PlayStation Store)

Zobacz również: Marvel’s Spider-Man 2 z przybliżoną datą premiery!

  • Fallout 76

Produkcja Bethesdy w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii skupia się na rozgrywce sieciowej pomiędzy graczami. Świat w grze jest cztery razy większy niż w Fallout 4, a za miejsce rozgrywki obrano Wirginię Zachodnią. Podzielono go na sześć różnorodnych regionów, każdy z nich wyróżnia się unikalnym stylem i typem zadań, jakie możemy tam wykonywać. Tak jak w poprzednich odsłonach serii wcielamy się w mieszkańca Krypty, który w Dniu Powrotu wychodzi na powierzchnię, aby odbudować zniszczony wojną nuklearną świat. W tym celu gracze, obok wykonywania misji mogą także budować obozy.

  • Star Wars Jedi: Upadły zakon

Głównym bohaterem gry Star Wars Jedi: Upadły zakon jest Cal Kestis – padawan zakonu Jedi, który po upadku republiki ukrywa swoją tożsamość, pracując na jednym z galaktycznych złomowisk. Młody adept mocy w końcu zostaje zdemaskowany i musi stawić czoła wrogowi, którym jest imperialna inkwizycja. Calowi towarzyszą w podróży Cere Junda – dawna Jedi skrywające sekrety przeszłości oraz zrzędliwy pilot statku Greez Dritus. Przemierzając galaktykę w Modliszce, nasz bohater musi odkryć tajemnice pradawnych grobowców, aby odnaleźć artefakt pozwalający na odbudowanie zakonu.

PlayStation Plus na styczeń 2023 roku


Źródło: PlayStationGrenade, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?