One-Punch Man
One-Punch Man

One Punch Man – kontynuacja przygód Saitamy!

One Punch Man to niezwykła anime, która podbiła świat swoim humorem i samoświadomością serii. Oba sezony, które dotychczas wyszły zostały przyjęte bardzo dobrze. Niestety, nie wiadomo ile przyjdzie czekać na trzeci sezon. Niemniej oczekiwania umili nam gra mobilna One Punch Man: Road To Hero!

Technicznie nie jest to pierwsza gra na urządzenia mobilne o przygodach Saitamy, jednakże pierwszą wydaną również na zachodzie. Gra będzie kontynuować ekstremalne przygody bohaterów anime One Punch Man. Gra będzie dziełem Oasis Studio. Studio opisało swoją grę w wypowedzi dla comicbook.com:

One-Punch Man: Road to Hero wiernie odwzorowuje fabułę i świat anime. Gracze będą trenować postacie oraz używać mocy wszystkich bohaterów z serii. Na pewnym etapie gry będzie można dołączyć do Saitamy, eliminując przeciwników, spotykając innych bohaterów, spędzając czas w ciepłej wiośnie, robiąc zakupy w supermarkecie i wskakując na wiele specjalnych wydarzeń. Chociaż Saitama nie jest postacią grywalną, gracze mogą poprosić o pomoc Saitamy, gdy jest najbardziej potrzebna.

Źródło: comicbook.com | Grafika główna: Fot. Materiały Prasowe

Hip-Hopowa głowa, fan fantastyki i w ostatnim czasie filmów o dystopijnej przyszłości, miłośnik muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?